Sari la conținut
Forum Roportal
speedy_10

Pana la ce varsta ti-a crescut penisul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai vad ca tu insati ai facut paralela intre inteligenta si marimea penisului...ma rog, cateodata e si curbat, nu stiu cum ai facut tu paralela.

 

Eu am comentat doar ce a spus gheorghe35. Intreaba-l pe el cum a tras concluziile... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi retrag afirmatile.

 

Are dreptate Malkia.

Raspuns gresit!!!

 

Esti un visator... daca ar creste si mintea pe cat creste p*** (ajutata de operatie de marire, desigur! :spiteful: ), am avea numai genii. :(

 

Si corolarul, daca p*** creste in ritmul in care creste mintea, am avea numai impotenti... :o:

Editat de gheorghe35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine e in continua crestere... anu asta a fost a doua oara cand l-am incolacit pe piciorul stang. credeti ca ar trebui sa consult un doctor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare tuturor

Vreau si eu sa stiu pana la ce varsta creste un penis si pentru ca pareri sunt foarte multe,de genu pana la 18 sau 21 de ani...m-am gandit sa fac un fel de statistica singur:D...Adica sa fac o medie a raspunsurilor celor care vor sa ma ajute...deci nu vreau alte detalii sau cine stie ce discursuri...doar sa-mi raspundeti pana la ce varsta penisul doumneavoastra a crescut...va multumesc anticipat

Nu exista o varsta anume. Depinde cine se ocupa de cresterea lui. :pardon: Si aici nu ma refer doar la cresterea fizica si nici la erectie pt ca cel mai important este ca penisul sa-ti creasca in ... reputatie! Astea fiind spuse, mult succes la fete sa ai !

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la mine e in continua crestere... anu asta a fost a doua oara cand l-am incolacit pe piciorul stang. credeti ca ar trebui sa consult un doctor...

Nuuu..:o:

Mai repede ..un croitor. :o:

Geniule! :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

creste de nu se mai opreste :crazy: normal ca o sa iti mai creasca... nici macar nu a inceput pubertatea la tine :lol: pana se termina, o sa tot creasca ... ;) nici la 15 ani nu trebuie sa te sperii pe tema asta :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ati auzit "penis", cum v-ati simtit obligate sa va faceti simtita prezenta.

Doamnelor...

al tau s-a mai oprit din crescut sau este in continua crestere?

 

Domnule...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×