Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Identitatea sexuala masculina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asa ca semnatura Darianei e valabila si pentru urechi. in urechi. :pardon: :doh: :P :P :P

Nu e. Si vezi ca poate vin si iti desfund nasul. :o:

 

Pai spunand asta ai jignit majoritatea barbatilor de pe acest forum. Citeste pe aici pe forum si ai sa vezi de cate ori ai sa dai peste afirmatii de genu: "femeia trebuie batuta." si aici se presupune ca intra oameni cu o oarecare educatie.8)

He he, de aia nu mai pot eu. :o:

Si bine ai spus ca se presupune. Ca daca ar avea-o nu ar mai afirma ca femeia trebuie batuta.

Asa ca se pot supara linistiti.

 

Femeia trebuie batuta.

 

La fund, inainte si dupa sex oral. :o: Singura situatie acceptabila si numai daca-i place.

Serios ?

Si cum se face asta, vrei sa imi arati ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unu te inseli,tu crezi ca acele femei asta vo? NU asta ar fi raspunsul,dar altceva nu cunosc ,au fost crescute ca asa e viata,tine deeducatie

 

si da un astfel; de om e un gunoi,eu pot zice asta linistita despre tatal meu,si ma doare sa zic dar asa este,insa eu poate am avut norocul de a invata ca exista si altfel de oameni dar nu toata lumea are un astfel de noroc

 

Nici ele nu mai stiu ce vor exact. Frica te motiveaza sa faci sau sa-ti doresti tot felul de lucruri irationale. Fara un "stapan" care sa le domine ar fi pierdute, nu ar mai avea rost. Chestia asta se observa si in mediul urban, unde lumea e chipurile mai deschisa la minte. De cateva ori chiar am vazut fete tinere palmuite sau injurate in strada de "prieten".

Nu le condamn. Se afla intr-un cerc vicios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici ele nu mai stiu ce vor exact. Frica te motiveaza sa faci sau sa-ti doresti tot felul de lucruri irationale. Fara un "stapan" care sa le domine ar fi pierdute, nu ar mai avea rost. Chestia asta se observa si in mediul urban, unde lumea e chipurile mai deschisa la minte. De cateva ori chiar am vazut fete tinere palmuite sau injurate in strada de "prieten".

Nu le condamn. Se afla intr-un cerc vicios.

 

 

Drfter aberezi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
topic de plutisti :pardon:

 

auzi, tu iti poti imagina ca io DE-ABEA ASTAZI, am intins mana sa iau ceva din spatele monitorului si apropiindu-ma, am realizat ca pe capul pisicii din avatarul tau nu e nici frisca si nici spuma de ras, ci......un biet soricel?

acu' zi si tu daca-i posibil sa fiu ATAT de chioara. si nici tu n-ai zis nimic cand te-am intrebat. da' oricum cre' c-ai ras.

:doh: :P :P :P :o: :o: :o:

 

tu ce-ai gasit azi la masa? soareci umpluti cu gogonele sau paine umpluta cu soareci? ca am vazut la tv ca asta mancam, mai nou, in realitate. ha? :o: 8) 8) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeia trebuie batuta.

 

pai nu ai ce face, intr-o tara latina femeia cere mereu bataie, daca nu o bati, ti se urca in cap, ajungi sa iti bei zilele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×