Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Identitatea sexuala masculina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cu alte cuvinte, nu poti sa schimbi natura umana. Pe langa dorinta de apartenenta la un grup, mai e trecerea de la copilarie la adolescenta, de unde practic incepe totul. Teribilismul e des intalnit la baieti si nu e nevoie neaparat de un model sau de o trauma pentru a se manifesta. Pune tu cativa baieti la joaca si sigur o sa iasa cu cafteala mai devreme sau mai tarziu :jester: Cei cu adevarat agresivi se vor impune, pentru ca asa le dicteaza corpul sa faca. Dar hai sa nu ne limitam doar la baieti - exista si fete agresive. Acestia sunt "liderii".

Fara parinti responsabili care sa-i ghideze, vor deveni niste badarani de mall.

Eu il sustin pe arcangelo in incercarea lui de a face lumea mai buna, dar tristul adevar e ca nu suntem inca pregatiti pentru asa ceva, daca vom fi vreodata.

Editat de Drifter.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aha.Deci asa sunt barbatii...aia ,,adevarati'',un fel de draci deghizati in oameni.Si ne mai miram ca lumea pare un infern...

Iar femeile,asta vor...sau nu?

Alte pareri?

 

Femeile cauta siguranta alaturi de un barbat. De aceea de multe ori confunda lucrurile si li se pare ca un barbat agresiv le-o poate oferi. Dupa asta vine confuzia barbatilor care au ajuns sa creada ca femeile vor sa fie batute. Si tot asa traiesc toti in confuzie si isi sparg capurile pentru ca nu gasesc niciodata timp sa comunice si sa inteleaga fiecare ce nevoi are celalalt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile cauta siguranta alaturi de un barbat. De aceea de multe ori confunda lucrurile si li se pare ca un barbat agresiv le-o poate oferi. Dupa asta vine confuzia barbatilor care au ajuns sa creada ca femeile vor sa fie batute. Si tot asa traiesc toti in confuzie si isi sparg capurile pentru ca nu gasesc niciodata timp sa comunice si sa inteleaga fiecare ce nevoi are celalalt.

daaaaaaaaaaaaaaaaaa

in seara asta cu siguranta ai revendicat premiul cel mare al azilului "roportal" : un tort imens de frisca din poliester topit, reciclat si refriscat, cu floricele de pe coroanele vechi de prin cimitir.

 

un raspuns mai fain nici ca se putea. chiar incepusem sa ma intreb daca pe ropo asta mai e cineva cu toate bujiile acasa.

 

raspuns categoric: NO WAY. :pardon: :doh: :P :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile cauta siguranta alaturi de un barbat. De aceea de multe ori confunda lucrurile si li se pare ca un barbat agresiv le-o poate oferi. Dupa asta vine confuzia barbatilor care au ajuns sa creada ca femeile vor sa fie batute. Si tot asa traiesc toti in confuzie si isi sparg capurile pentru ca nu gasesc niciodata timp sa comunice si sa inteleaga fiecare ce nevoi are celalalt.

Confuzia aceia exista numai in randul barbatiilor prosti. Sa fim seriosi !

Nu poti crede asa ceva, ca barbat.

 

raspuns categoric: NO WAY. :doh: :P :P :P :o:

Fluffy, hai fii cuminte si treci si ia medicamentele. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fluffy, hai fii cuminte si treci si ia medicamentele. :pardon:

 

tu nu vezi ca io azi am fost de tura la cantina? :doh: :P :P

 

pentru tine am ceva special: crema de zahar obtinut din.....trestia de zaha, cu sirop de crema de ghete. din aia superlucioasa. :P :o: :o: :o: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu nu vezi ca io azi am fost de tura la cantina? :pardon: :doh: :P

 

pentru tine am ceva special: crema de zahar obtinut din.....trestia de zaha, cu sirop de crema de ghete. din aia superlucioasa. :P :o: :o: :o: :o:

Hmm..:P

Vezi ca te alerg si ..iti fac injectie ..undeva. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O doza ,,moderata" de rautate...face bine...stai cam prost cu logica.Stai jos,3.

 

nu...chiar deloc,nu stau prost cu logica....dar atunci cand vrei sa iti faci tie un bine ,cateodata poti sa ii lasi pe cei din jur sa sufere si sa t gandesti la tine

Da. Te-ai speria sa aflii de fapt cate femei isi doresc exact genul asta de barbat. Sunt atatea cazuri de femei trimise de n ori la spital de catre "barbat", dar care se intorc mereu acasa si nici nu fac plangere la politie. Bine, inteleg ca le este frica. Dar l-ar fi "mirosit" de la inceput, nu? La primul semn ar fi trebuit sa plece, nu?

Ei bine, nu. "Femeia nebătută, e ca moara neferecată".

P.S. Arcangelo nu incerca sa spuna ca e bine sa fi bleg, sau fraier. Ci sa ai onoare. Daca-ti bati nevasta sau copilul pentru ca nu esti in stare de altceva, esti un gunoi uman. Parerea mea.

unu te inseli,tu crezi ca acele femei asta vo? NU asta ar fi raspunsul,dar altceva nu cunosc ,au fost crescute ca asa e viata,tine deeducatie

 

si da un astfel; de om e un gunoi,eu pot zice asta linistita despre tatal meu,si ma doare sa zic dar asa este,insa eu poate am avut norocul de a invata ca exista si altfel de oameni dar nu toata lumea are un astfel de noroc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm..:o:

Vezi ca te alerg si ..iti fac injectie ..undeva. :o:

unde? in urechi? am mai facut, anul trecut.

am surzit si am crezut ca incep sa ma mumific. da la orl mi-a bagat un doctooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrr o injectie cu APA calda in ureche si ....gata....mi-a trecut surzenia.

 

asa ca semnatura Darianei e valabila si pentru urechi. in urechi. :pardon: :doh: :P :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Confuzia aceia exista numai in randul barbatiilor prosti. Sa fim seriosi !

Nu poti crede asa ceva, ca barbat.

 

Pai spunand asta ai jignit majoritatea barbatilor de pe acest forum. Citeste pe aici pe forum si ai sa vezi de cate ori ai sa dai peste afirmatii de genu: "femeia trebuie batuta." si aici se presupune ca intra oameni cu o oarecare educatie.:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai spunand asta ai jignit majoritatea barbatilor de pe acest forum. Citeste pe aici pe forum si ai sa vezi de cate ori ai sa dai peste afirmatii de genu: "femeia trebuie batuta." si aici se presupune ca intra oameni cu o oarecare educatie.:doh:

 

Femeia trebuie batuta.

 

La fund, inainte si dupa sex oral. :pardon: Singura situatie acceptabila si numai daca-i place.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×