Sari la conținut
Forum Roportal
hubutm23

Placa de baza+start & restart

Postări Recomandate

:) bine v-am gasit shi la multi "b"ani ^_^

:P problema e in felul urmator,am luat o placa de baza SH "fujitsu siemens" dar carcasa ce am eu e de moda veche shi nu reusesc :> sa gasesc configuratia corecta la cabluri pentru butoanele start,restart inclusiv led power shi led HDD....am atasat o poza sa se inteleaga mai bine despre ce este vorba....conexiunile de la front panel sunt POWER SW,RESET SW,POWER LED,HDD LED;SPEAKER

intre timp mai caut pe internet poate gasesc ceva

(pe placa nu mentioneaza nimic,nici o serie nimic de aia apelez la ajutorul RoPortal)

 

 

multumesc

post-127828-1263071327_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: bine v-am gasit shi la multi "b"ani :cheer:

:lol: problema e in felul urmator,am luat o placa de baza SH "fujitsu siemens" dar carcasa ce am eu e de moda veche shi nu reusesc :crazy: sa gasesc configuratia corecta la cabluri pentru butoanele start,restart inclusiv led power shi led HDD....am atasat o poza sa se inteleaga mai bine despre ce este vorba....conexiunile de la front panel sunt POWER SW,RESET SW,POWER LED,HDD LED;SPEAKER

intre timp mai caut pe internet poate gasesc ceva

(pe placa nu mentioneaza nimic,nici o serie nimic de aia apelez la ajutorul RoPortal)

:doh: Cu ajutorul Google(cel mai bun prieten al omului) am reolvat problema.. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×