Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

care este motivul?

V-ati certat vreodata cu vreun alt membru al forumului?  

30 membri au votat

  1. 1. v-ati certat cu vreun membru al forumului?

    • da
      15
    • nu
      5
    • poate niste mici haraieli dar in orice caz nu cearta
      10


Postări Recomandate

Or fi facut...

 

Eu stiu ca nu se poate . De ce spun asta si de ce am facut trimiterea la PM cate admin? Pt ca , solicitare de schimbare a nik`ului , am primit si eu de la Dally. Deoarece setarile nu ii permiteau sa schimbe nik`ul si cum eu nu puteam lua hotararea asta , am indrumat`o catre admin.

Si mai stiu ca ( asta daca nu m-am screlozat intre timp ) , ca Dally nu este singurul user care a solicitat asta.

Ma, io mi-am schimbat nick-ul in mai putin de 90 de zile. Mai exact, in nici 30. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma, io mi-am schimbat nick-ul in mai putin de 90 de zile. Mai exact, in nici 30. :pardon:

Ati facut 1 din 3 schimbari posibile din 6th November 2008 - 04:11 PM.

Puteti sa faceti 3 schimbari intr-o perioada de 30 zile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, atunci dupa modelul echipelor de fotbal - "avem nevoie de liniste, ca sa dam tot ce putem pe forum" iar Selectionerul Piti - Nightwish o sa se ocupe si ea cand o putea.

Eventualele acuzatii cum ca numai moderatorii pot sa eludeze regula au cazut, da?

 

Gata.

InKiss.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ideea de la care s-a plecat, daca nu ma insel, nu era posibilitatea de schimbare a nickului, ci incalcarea regulamentului prin chestia asta.

Cum nu este vorba de regulament ci de tehnica, nu avem caz.

Ce atatea discutii.

Corect!

Sentinta va putea fi atacata prin recurs in termen de 10 zile.

NEEEXXTT ! :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se ia in calcul si numarul de mesaje, adica grupul din care faci parte: member, advanced member, golden member si care-o mai fi. Daca nu ma insel, ca golden member iti poti schimba nick-ul de trei ori in 30 de zile. Dar sa o asteptam pe Irina sa ne spuna mai clar. Pana atunci vorbim discutii si nu prea e cazul sa deschidem ALTE polemici.

Oricum, e o chestie de setari. Daca iti permit setarile sa o faci. Got it?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a sarit in ochi cuvantul "simpli" din titlu.

Vad ca se incearca cu tot dinadinsul crearea unui gen de prapastie, moderatori vs "simpli useri". E o prostie, nu cred ca a devenit cineva mai arogant sau mai vanitos pentru ca e moderator. Eu nu ma simt mai putin simpla decat cand nu eram :pardon:

Si cu asta nu vreau sa incep o polemica, era doar o observatie. Personala.

 

nu vreau sa fie o prapastie intre utilizatorii fara anumite privilegii(insa automat nu au nici batai de cap cu supraveghere si tot ce implica) si moderatorii politai si ce o mai fii, deci exista o diferenta unii au responsabilitatii mai multe dar au si anumite privilegii...este normal...am scris asa pentru a nu se confunda...ca pana la urma toti suntem useri ...insa fiecare cu functii diferite,vechimi si alte lucruri ce ne despart....deci raspunsul din partea mea este ca nu asta e intentia....doar ca sa se faca mai bine diferenta...adica de ce este atat galceava intre cei ce au anumite responsabilitati si restul.....?

 

 

O ultima interventie, pentru lamuriri suplimentare, stiu ca cineva e dornic sa fie clare lucrurile.

Nu am trimis nici un PM nimanui, nu am vorbit pe mess cu Irina, si ea poate sa confirme, pentru revenirea la nickul vechi. Pur si simplu, setarile forumului O PERMIT. Nu este vorba de nici un regulament, nu este stipulata schimbarea nickului acolo, pur si simplu este DIN SETARI. Ca asa trebuie sa fie sau nu, asta nu mai este treaba mea. Am vrut sa revin la nickul vechi, forumul mi-a permis-o, deci am facut-o si cu asta basta. Nu am beneficiat de tratament preferential si nu am intervenit pe langa nimeni.

(cavalereste ar fi sa-mi ceri scuze pentru acuzatiile aiurea, da' presupun ca nu e de conditia ta sa-mi ceri mie scuze, deci treaca de la mine)

 

 

hmmm uite de aici nelamurirea mea.... eu la setarile mele nu imi pot schimba nicul decat o data la 90 de zile..... acum...insa innainte cand aveam si mult mai putine postari stiu ca puteam de trei ori in treizeci de zile sau ceva de genu oricum mai des....pentru ca mi l-am mai schimbat asa pe perioade scurte si acum...trebuie sa mai astept..... cam asta e nelamurirea mea acum....

si nu sariti acum cu gura pe mine ca am citit tot pana acum...si tot nu m-am lamurit si sunt si obosita....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am incercat eu sa schimb numele. La accesarea optiunii, apare informatia :

 

Ati facut 0 din 1 schimbari posibile din 23rd August 2008 - 10:15 PM.

Puteti sa faceti 1 schimbari intr-o perioada de 90 zile.

 

 

Cred ca e clar, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmm uite de aici nelamurirea mea.... eu la setarile mele nu imi pot schimba nicul decat o data la 90 de zile..... acum...insa innainte cand aveam si mult mai putine postari stiu ca puteam de trei ori in treizeci de zile sau ceva de genu oricum mai des....pentru ca mi l-am mai schimbat asa pe perioade scurte si acum...trebuie sa mai astept..... cam asta e nelamurirea mea acum....

si nu sariti acum cu gura pe mine ca am citit tot pana acum...si tot nu m-am lamurit si sunt si obosita....

 

 

O sa mai repet si pentru tine ce am zis cu doar cateva randuri mai sus.

E vorba de grupul din care faci parte, deci de numarul de mesaje. Esti advanced member, da? Cei din grupul asta isi pot schimba nick-ul o data la 90 de zile. Pentru cei din grupul golden member, exista o alta setare. NU E VORBA DE MODERATORI SI USERI! E foarte simplu, ce naiba?!

Si da, inainte se putea schimba nick'ul mai des, insa ajunsesera sa isi schimbe unii numele in asa hal, incat nu se mai intelegea om cu femeie. Si s-a schimbat modificarea. Ok?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×