Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

care este motivul?

V-ati certat vreodata cu vreun alt membru al forumului?  

30 membri au votat

  1. 1. v-ati certat cu vreun membru al forumului?

    • da
      15
    • nu
      5
    • poate niste mici haraieli dar in orice caz nu cearta
      10


Postări Recomandate

1-edit

2-nu am spus ca-i revoltator, Doamne fereste,

am semnalat doar un fapt ce poate adanci prapastia dintre unii si altii

3-nu o fi singura, dar ea mi-a sarit in ochi

4-....chichite de-ale voastre

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te rog sa argumentezi ce ti-am bolduit !

Altfel , o iau ca provocare !

Daca tu nu esti atent , sa fii sanatos , dar nu mai instiga aiurea ! Te rog fumos !

 

 

Astept sa-mi spui ce si unde , am editat .

 

Ai semnalat, te-am lamurit . Ce adanceste...draga ? Care prapastie ? :o:

Chichite ? Hai puiu.... vin sarbatorile, nu ar trebui sa fii mai relaxat ? Mai exista useri care au facut asta.

 

Ceva imi spune ca imi tosesc aiurea tastatura si ca tu ai doar chef de cearta. Asa`i ? :o:

bydy, ai scuzele mele :pardon:

 

on topic:

NU, nu m-am certat cu nimeni

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O ultima interventie, pentru lamuriri suplimentare, stiu ca cineva e dornic sa fie clare lucrurile.

Nu am trimis nici un PM nimanui, nu am vorbit pe mess cu Irina, si ea poate sa confirme, pentru revenirea la nickul vechi. Pur si simplu, setarile forumului O PERMIT. Nu este vorba de nici un regulament, nu este stipulata schimbarea nickului acolo, pur si simplu este DIN SETARI. Ca asa trebuie sa fie sau nu, asta nu mai este treaba mea. Am vrut sa revin la nickul vechi, forumul mi-a permis-o, deci am facut-o si cu asta basta. Nu am beneficiat de tratament preferential si nu am intervenit pe langa nimeni.

(cavalereste ar fi sa-mi ceri scuze pentru acuzatiile aiurea, da' presupun ca nu e de conditia ta sa-mi ceri mie scuze, deci treaca de la mine)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu s-au umplut bine 4 pagini si a inceput certa. Ideea era sa vedem care este motivul pentru care se cearta lumea. Se cearta nu polemizeaza. Ca polemica e permisa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pardon de expresie, dar puiu are dreptate cu Schimbarea 2012 a Amarenei. Din nu stiu cat octombrie, pana in nu stiu cat noiembrie, tot nu sunt 90 de zile.

In fine, o fi vreo problema tehnica.

Daca acum ati ajuns sa fixati culoarea cu care intervine moderatorul, astept topicul in care sa se precizeze temperatura si umiditatea ideala pentru interventii.

 

Asa cum pe vremea cand moderatorii calcau in straKini imi facea o deosebita placere sa ma porcaiesc cu ei, la fel pot sa constat cu sinceritate ca insusi faptul ca am ajuns sa facem nazuri privind niste banalitati, nu inseamna decat ca ne cam plictisim.

Adica hai sa nu fim absurzi.

 

Am vazut ca acum moderatorii sunt acuzati ca sterg posturile pentru ca nu sunt conform cu credinta lor...sunt mai mult decat surprins, pentru ca nici moderatorii 'credinciosi' si nici aia 'satanisti' nu mi-au sters vreodata posturi din ratiunile de mai sus.

 

Si odata pentru totdeauna, pe forum se scrie cu culoarea si fontul standard.

Moderatorii scriu cu rosu sau....orice culoare considera atentionarile. Si e de inteles de ce se scrie colorat.

Voi aveti nevoie de ingradiri in mod express ca sa pastrati decenta?

Autocenzurati-va si voi putin, ca e mai ieftin - mai ales in iminenta crizei asteia.

Gizas.

 

 

 

PS: Si ce relevanta are votul asta demn de can-can? Facem un sondaj sa vedem cine s-a certat cu moderatorii, cine nu s-a certat cu moderatorii sau cine s-a certat doar putin cu moderatorii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu este nimeni tratat preferential.

Amarena , nu este singurul user care si-a schimbat nik`ul mai devreme de 90 de zile.

Una este sa vrei sa revii la un nume vechi , si alta sa-ti tot schimbi nik`ul pana ii zapacesti pe toti.

Nici nu am spus ca ar fi tratat cineva preferential.

In afara de Kontro..care e superstar, evident. :o:

In rest..multa iubire. :o::pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Setarile nu`ti permit sa schimbi nik`ul mai devreme de 90 de zile, de la data ultimei schimbari.

...

Amarena , nu este singurul user care si-a schimbat nik`ul mai devreme de 90 de zile.

Or fi facut tiganii vreo vraja si desi nu se poate, uite ca se poate.

 

Amareno tia-i dazlegat cununiili da sa putut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ideea de la care s-a plecat, daca nu ma insel, nu era posibilitatea de schimbare a nickului, ci incalcarea regulamentului prin chestia asta.

Cum nu este vorba de regulament ci de tehnica, nu avem caz.

Ce atatea discutii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×