Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

care este motivul?

V-ati certat vreodata cu vreun alt membru al forumului?  

30 membri au votat

  1. 1. v-ati certat cu vreun membru al forumului?

    • da
      15
    • nu
      5
    • poate niste mici haraieli dar in orice caz nu cearta
      10


Postări Recomandate

nu vreau sa fie o prapastie intre utilizatorii fara anumite privilegii(insa automat nu au nici batai de cap cu supraveghere si tot ce implica) si moderatorii politai si ce o mai fii, deci exista o diferenta unii au responsabilitatii mai multe dar au si anumite privilegii...este normal...am scris asa pentru a nu se confunda...ca pana la urma toti suntem useri ...insa fiecare cu functii diferite,vechimi si alte lucruri ce ne despart....deci raspunsul din partea mea este ca nu asta e intentia....doar ca sa se faca mai bine diferenta...adica de ce este atat galceava intre cei ce au anumite responsabilitati si restul.....?

 

hm..

responsabilitati da, Erena. si interesant, de cand sunt SI moderator am aflat SI mai mult despre prietenie si despre respect.

cat despre privilegii, iar un hm...chiar nu-mi amintesc vreunul. poate doar faptul ca am dreptul la o casuta de PM-uri mai "incapatoare" si in care aproape zilnic ma asteapta surprize "de rezolvat" :think:

iar galceava cine o face pana la urma? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hm..

responsabilitati da, Erena. si interesant, de cand sunt SI moderator am aflat SI mai mult despre prietenie si despre respect.

cat despre privilegii, iar un hm...chiar nu-mi amintesc vreunul. poate doar faptul ca am dreptul la o casuta de PM-uri mai "incapatoare" si in care aproape zilnic ma asteapta surprize "de rezolvat" :doh:

iar galceava cine o face pana la urma? :)

 

 

eu...dar si ceilalti useri.... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) care-s alea, pacatele mele, ca mie nu mi-au dat nimic pana acum :doh:

Auzi Draga,daca esti moderatoare la religie..nu inseamna ca tre' sa primesti si pomana.

Sau coliva,dupa caz. :o:

 

Da io am o nelamurire ..:doh:

 

Trebuia sa votez in chestionarul de la topic ? :think:

 

Si vreau sa imi raspunda Amarena . :yes:

 

Pot sa fac asta ?! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intrebare:

mai e valabila regula pastrarii a minim 3 luni a nick-ului ales de user?

sau il putem schimba ...oricand?

 

Regula era asa:

 

full members 1 data pe an

gold, 1 data pe luna

silver 1 data la 2 luni

advanced 1 data la 3 luni

 

 

Acuma nu stiu sa zic daca grupul de moderatori are alta setare.. in principiu, ar trebui sa fie in functie de numarul de mesaje... da' mai stii... :think:

 

O sa aflu.

 

Inchideti dracului topicul asta.

Ce va mai place sa va victimizati si voi.

 

Mdea. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×