Sari la conținut
Forum Roportal
harald

Deontologie de moderator

Postări Recomandate

Aha...deci cine a manevrat pe cine...ca eu nu stiu.

De unde cunosc eu continutul discutiilor tale private cu o alta persoana?!

Off topic ai fost si tu...si nu ai primit warn.

.....aseara m-ai invitat sa continuam discutia astazi,pentru ca,dupa o postare sa imi dai warn...asta numesc viclenie.

Chestiile alea pe care le-ai atacat tu, crezand ca sunt "recomandari" de-ale mele de pe forum, erau discutii private. Mai exact de pe messenger. A caror concluzie o postase Un om. Si ca atare lui si numai lui i-am raspuns la ele. Insa si tu ai ignorat acest aspect si te-ai lansat in speculatii fara legatura cu nimic, decat cu faptul ca doreai sa contesti si tu asa o autoritate.

Ah, si sa inteleg ca tu te-ai simti obligat sa continui off topicul in urma faptului ca eu am zis ca te invit maine la discutii? Deci eu te-am fortat sa postezi in continuare fara sens?! Poate am scris chiar eu mesajele tale, si poate si pe ale altora ca sa te atrag in cursa, nu asa?!?. De fapt, unde vrei sa ajungi cu circul asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
. Insa el se agita pentru ce sufera altul , nu pentru ce i s-a intamplat lui. El nu are warn sau postari sterse.

consider atitudinea lui laudabila.

Ar fi perfect daca si mai multi useri s-ar ralia unor principii si nu bisericutelor din care se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestiile alea pe care le-ai atacat tu, crezand ca sunt "recomandari" de-ale mele de pe forum, erau discutii private. Mai exact de pe messenger. A caror concluzie o postase Un om. Si ca atare lui si numai lui i-am raspuns la ele. Insa si tu ai ignorat acest aspect si te-ai lansat in speculatii fara legatura cu nimic, decat cu faptul ca doreai sa contesti si tu asa o autoritate.

Ah, si sa inteleg ca tu te-ai simti obligat sa continui off topicul in urma faptului ca eu am zis ca te invit maine la discutii? Deci eu te-am fortat sa postezi in continuare fara sens?! Poate am scris chiar eu mesajele tale, si poate si pe ale altora ca sa te atrag in cursa, nu asa?!?. De fapt, unde vrei sa ajungi cu circul asta?

Ai raspuns pubilic,pe forum,unei discutii private intre tine si Un Om...eu sunt de vina,ca nu am inteles ca tu postezi un mesaj privat...pe forum.

Nu m-ai fortat...doar m-ai manipulat.Vad ca tu trebuie neaparat sa ai ultimul cuvant,si a raspunde postarilor tale,este nu doar off topic,ci numai bun de sanctionat.Ca asa vrei tu.

Vroiam sa contest nu ,,o autoritate'' ci un abuz de incredere,si de autoritate.

Postarile mele,sunt ,,non-sensuri,obsesii,si aberatii'' -asta e opinia ta,pe care ai expus-o...logic,eu nu pot fii decat off topic,daca te contrazic...ca toti suntem nevrotici,astia de avem alte opinii decat tine -tot tu ai spus-o!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si in caz de nu ai prins ideea...atacul de acum este al lui Harald si Arcangelo...primul contra mea si a lui Heidy( sub masca mieroasa a deontologiei personale), iar al doilea asa...ca sa zica si el de cineva ca este prost.

Poftim?! -cine a numit postarile cui ,,nonsensuri,aberatii si obsesii?! -mi se pare ca tu,mie si nu invers.

Unde am insinuat eu ca esti proasta...hai.Explica-te.

Proiectezi masiv propriile atitudini asupra mea...eu am manipulat -si nu tu,eu i-am fact prosti sau nebuni pe cei care ma contrazic -si nu tu...Harald,incearca sa te forteze sa nu-ti mai expui parerile,si nu invers...etc.

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De asta imi stergea mie un super-moderator postarile la adresa unui user pe motiv de atac la persoana? Datorita principiilor si lipsei bisericutelor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dati-i pace lui Heidy - pe bune o cam alergati pe tot terenul ! - chiar nu observati ca la fiecare schimbare calitatea noilor veniti e mai slaba decat a celor inlocuiti ????

 

Cu tristete ma duce gandul la vorba aia : Schimbarea guvernului, bucuria nebunilor :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum mai? ca parca tot voi va plangeati de moderatorii vechi, nu alti useri...

 

Eu am recunoscut ca am gresit :wizard:

 

:spiteful:

 

Eu muncesc, nu gandesc :haha:

 

:brunette:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai raspuns pubilic,pe forum,unei discutii private intre tine si Un Om...eu sunt de vina,ca nu am inteles ca tu postezi un mesaj privat...pe forum.

N-am postat nici un mesaj privat pe forum. Am pus o intrebare lui Un Om. De la asta ai luat tu foc. Daca tu ai inteles gresit asta, de ce te consideri manipulat?! Nici macar nu raspunsesem la mesajul tau, ci numai al lui, iar el a stiut la ce discutie ma refeream.

Si cum ai vrea sa consider exprimarile tale despre mine, induse de o discutie de-a mea de messenger purtata cu altcineva( pe care nu o cunoasteai si nici nu fusese postat public) .....niste postari la obiect, pline de sens si intelepciune, sau niste chestii aberante? Era plin de sens si intelepciune faptul ca ma iei peste picior legat de acele discutii, si aduci in public acuzatii inventate pe marginea unui lucru care nu s-a postat niciodata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×