Sari la conținut
Forum Roportal
ieri

Visurile oamenilor tristi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Visez cu ochii deschisi la neant unde sunt eu iar dincolo sunt gandurile mele... Daca viata nu e asa cum mi-ar placea, daca idealist si sentimental nu pot fi decat pe Internet, atunci sa o ia dracu' de viata. Intotdeauna va fi si maine o zi, intotdeauna timpul va trece, intotdeauna voi lasa in urma totul, iar candva ma voi opri... Atunci voi fi ajuns acolo unde imi este locul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Visez cu ochii deschisi la neant unde sunt eu iar dincolo sunt gandurile mele... Daca viata nu e asa cum mi-ar placea, daca idealist si sentimental nu pot fi decat pe Internet, atunci sa o ia dracu' de viata. Intotdeauna va fi si maine o zi, intotdeauna timpul va trece, intotdeauna voi lasa in urma totul, iar candva ma voi opri... Atunci voi fi ajuns acolo unde imi este locul...

 

Priveste inainte. Intotdeauna exista un zambet si o lacrima.Si tot ce simtim e real...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Priveste inainte. Intotdeauna exista un zambet si o lacrima.Si tot ce simtim e real...

:crazy: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa mai traiasca...macar pentru putin timp. Niciodata nu ne dam seama cat de importanta e o alta fiinta in viata noastra pana cand dispare... Si atunci e prea tarziu...

 

As vrea sa pot da timpul inapoi si sa-l valorific altfel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×