Sari la conținut
Forum Roportal
ieri

Visurile oamenilor tristi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

70% din ce postezi sunt numai emoticonuri cu crazy

..mai ai putin si vei realiza ca ..viata este o gluma proasta care merita sa razi de ea ... :focus:

 

asa ca .. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..mai ai putin si vei realiza ca ..viata este o gluma proasta care merita sa razi de ea ... :bye:

 

asa ca .. :airkiss:

 

Viata e un miracol si merita sa te bucuri de ea. Cei care zic ca e doar o gluma proasta ma-ntreb pentru ce mai traiesc ?! Doar ca sa-si bata joc de ea in ticalosia lor ?! Daca nu sunteti recunoscatori pentru darul de a fi de ce inca sunteti in viata ?! Ce mai asteptati ?! Nu aveti si voi idealuri, visuri, sperante ?! Sau sa inteleg ca ce ai scris mai sus e doar o gluma proasta ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand sa razi de viata? cand nu mai este? sau poate cand ajungi la sfarsit, iti dai seama cate probleme au fost fara rost, iti dai seama ca puteai sa traiesti frumos daca ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand sa razi de viata? cand nu mai este? sau poate cand ajungi la sfarsit, iti dai seama cate probleme au fost fara rost, iti dai seama ca puteai sa traiesti frumos daca ...

 

Poti sa razi de viata cand ai facut tot ce ti-ai propus cand ti-ai distrus toti dusmanii si cand ai o situati financiara excelenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Visul meu este sa traiesc, sa respir, sa ma bucur de fiecare imagine frumoasa, de fiecare zi in care ma trezesc sanatoasa, sa-mi imbratisez copii si sa-i am sanatosi si feriti de rele ... Visul meu este sa pot privi cerul zambind la vederea seninului, sa ma pot bucura de apus si de rasarit ... sa iubesc si sa fiu iubita ... sa exist si sa ma bucure acest lucru .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand sa razi de viata? cand nu mai este? sau poate cand ajungi la sfarsit, iti dai seama cate probleme au fost fara rost, iti dai seama ca puteai sa traiesti frumos daca ...

 

Cu exceptia lui Laurent si a celor in situatia lui ( azi am aflat si eu de la cineva de pe aici si imi cer scuze daca l-am facut sa sufere )... una e sa te bucuri de viata si alta e sa-ti bati joc de ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi place daca ar gandi toti ca tine ce bine ar fi bine pentru ei

 

ai spus tu asta?!nu-mi vine sa cred,dar ma bucur enorm!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×