Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Moda la mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

No aia da, dar ati vazut sutienul din ce stiu eu ce pietre pretioase si metale pretioase? Cel mai scump din lume. Si asta pentru o femeie, sa mai zica femeile ca nu facem nimicaa pentru ele :-)

[snapbacca]10576[/snapbacca]

 

Tot e bine ca nu e pentru barbati 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Titlul potrivit era "LA MAREA NEAGRA SE POARTA --- TOPLESS" :dee  :dee  :dee

[snapbacca]3356[/snapbacca]

Subscriu. In ultimii ani romanii au devenit mai dezinvolti la Marea Neagra decat unii straini la marile si oceanele lor. Daca vrei sa faci topless in Romania, pe litoralul nostru romanesc, Vama Veche este locul ideal. Este cel mai boem loc din toata Romania. In Vama Veche vezi topless cat cuprinde, dar nu numai. Vezi si nudisti care nu se mai obosesc sa mearga pe alte plaje de nudisti, ci se integreaza perfect printre toti ceilalti si se simt cat se pate de bine. In Vama Veche nimeni n-are treaba cu nimeni -- nici cu cei care fac topless, nici cu nudistii, si nici cu suncile si celulitele femeilor de varsta a doua si mai mult. Cam aceeasi atmosfera domina si la Neptun-Olimp, pe plajele hotelurilor de 3 stele, unde vin multi straini. In schimb la polul opus se afla Costinestiul si acelasi Neptun-Olimp, dar pe plajele hotelurilor mai ieftine, de 2 stele, unde prefera sa vina romanii, chiar si Constanta. Pe aici rar vezi cate un topless. Asa ca data viitoare cand mai mergeti la mare, alegeti-va locatia in functie de preferinte -- plaje cu sau fara topless. Spuneam ceva si de straini si plajele lor? Da. Pe plajele din Canada nu vezi nu ca topless, dar nici macar costume de baie tanga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subscriu. In ultimii ani romanii au devenit mai dezinvolti la Marea Neagra decat unii straini la marile si oceanele lor. Daca vrei sa faci topless in Romania, pe litoralul nostru romanesc, Vama Veche este locul ideal. Este cel mai boem loc din toata Romania. In Vama Veche vezi topless cat cuprinde, dar nu numai. Vezi si nudisti care nu se mai obosesc sa mearga pe alte plaje de nudisti, ci se integreaza perfect printre toti ceilalti si se simt cat se pate de bine. In Vama Veche nimeni n-are treaba cu nimeni -- nici cu cei care fac topless, nici cu nudistii, si nici cu suncile si celulitele femeilor de varsta a doua si mai mult. Cam aceeasi atmosfera domina si la Neptun-Olimp, pe plajele hotelurilor de 3 stele, unde vin multi straini. In schimb la polul opus se afla Costinestiul si acelasi Neptun-Olimp, dar pe plajele hotelurilor mai ieftine, de 2 stele, unde prefera sa vina romanii, chiar si Constanta. Pe aici rar vezi cate un topless. Asa ca data viitoare cand mai mergeti la mare, alegeti-va locatia in functie de preferinte -- plaje cu sau fara topless. Spuneam ceva si de straini si plajele lor? Da. Pe plajele din Canada nu vezi nu ca topless, dar nici macar costume de baie tanga.

[snapbacca]34593[/snapbacca]

Buna, lido, bun venit pe roportal.

Mi se pare normal sa nu fie tanga prin canada le ce frig e pe acolo - poate costume de scafandru incalzite :roll: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand am fost in Turcia nu am vazut nici o turcoaica sa faca topless (ce e drept, turcoaicele sunt urate, deci oricum nu cred ca aveau ce arata ) , dar la un moment dat pe plaja unde stateam a sosit si un grup de turisti romani... Ce a urmat? Logic - topless cu "pasiune" ! :roll: ::): Din pacate, majoritatea nu erau decat niste babe ofilite, asa ca va dati seama ce priveliste "bestiala" era... :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincera sa fiu nu prea mi se pare Oca sa faci topless. Daca arati bine bagi in boala jumatate de plaja, iar daca arati rau sperii cealalta jumatate :blinca: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincera sa fiu nu prea mi se pare Oca sa faci topless. Daca arati bine bagi in boala jumatate de plaja, iar daca arati rau sperii cealalta jumatate  :blinca: .

[snapbacca]35619[/snapbacca]

 

eu as spune ca daca arati rau sperii pe toata lumea de plaja nu numai cealalta jumatate. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oca, interesant topic.... din cite am observat daca arati prezentabil nu ne supara daca esti topless, daca nu arati tocmai bine preferam sa nu te vedem topless, deci ar trebui sa fie un afis ptr cele mai putin frumoase si de asemenea ptr. barbatii gravizi. Pur si simplu DISCRIMINARE. Personal nu m-ar afecta afisul......

 

Cind am fost in Ro la plaja in 2000 am fost complet socata sa vad cum erau lucrurile, femeile topless si cu thongs, ba chiar barbati cu thong ??? am fost happy ca eram doar cu sotul meu si nu am avut si baiatul cu mine....

dupa citeva zile "de expunere" la peisajul de la mare m-am obijnuit... nu ca mi sa parut ceva normal...in USA am vazut doar o singura data doua fete care purtau thongs pe plaja, dar cind au plecat si-au acoperit corpul care arata foarte bine...... personal am purtat mereu costum cu doua piese..... pe plaja un nr. mare de femei poarta "one piece " costum de baie si nu neaparat ca sint grase.... ori ca au ceva cag. in plus....

deci ma refer la plajile publice, in statul in care locuiesc, sint si cele private(adica trebuie sa platesti ca sa intri) sint si mai conservative si nudiste si etc......... nu am fost la nici unele....

persoanl cred ca daca vreau sa vad oameni dezbracati la nudisti ar fi mai potrivit, dar pe o plaja publica unde sint si copii cred ca costumele din ziua de azi sint destul de relevante..... nu sint geloasa in nici un caz, dar cred ca totusi linia trebuie trasa undeva.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uuuhhuuu...chiar asa e?!nu am mai fost la noi la mare de nu stiu cand..e chiar interesnta faza in sfarsit nu o sa mai fiu singurica :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu fac topless :"> Nu pentu ca nu as avea ce arata da mi-e pur si simplu rusine sa se holbe toti oamenii la mine :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna, lido, bun venit pe roportal.

Mi se pare normal sa nu fie tanga prin canada le ce frig e pe acolo - poate costume de scafandru incalzite  :cry:  :cry:

[snapbacca]35491[/snapbacca]

Chestia cu plajele din Canada o stiu de la cineva care sta chiar in Canada, mai exact in Montreal. De acord ca in Canada este frig, mai ales in partea de Nord a tarii. Eu insa vorbeam de partea sudica a tarii, unde clima e mai putin rece. Stiu ca viata canadienilor nu este o vara eterna, dar in zilele lor mai calde de vara mai fac si ei cate o plaja... Despre asta vorbeam eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×