Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Moda la mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pentru baieti am gasit eu ultimul racnet de costum de baie, pozele ar duce spre filme XXX asa ca am sa incerc sa-la descriu.

... este tanga, cu doua bretele foarte subtiriiiii, pe lateral are un gol foarte mare, iar in fata material in functie de dotari... :socca: :socca: :socca:

 

...Dar domnisoarele si doamnele sus-mentionate de ce credeti voi ca isi cheltuie banii? ::(:

... chiar vrei un raspuns la aceasta intrebare :?: :twisted: :?: :twisted: :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... de ceva vreme ascult povesti despre decenta pe care o afiseaza strainii in restul lumii. cica se obisnuieste pe plaje ca cele (scuzati cacofonia) din HAWAI, WAIcaIcaI, MAUI sau OAHU, plaje si locuri in care ai sta imbracat cat mai sumar, nu conteaza anotimpul, sa fie la moda bustiera + boxeri la femei si boxeri la baieti. si totusi exista una sau unu (exceptia) care sa se abata de la aceasta decenta si care devine centrul atentiei. alte diferente cu alte plajele din ... ar fi linistea (nu bubuie boxele cu muzica), intimitatea personala, frumusetea naturii (HAWAI - mama orhideelor), apa (un albastru infinit - vorba cantecului), anotimpul (mos craciun vine cu surful) si sa nu amintim de curatenie. :( :( :(

 

Titlul potrivit era "LA MAREA NEAGRA SE POARTA --- TOPLESS" :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU CRED CA E O RUSINE SA FACI TOPLESS...EU UNA NU AM NINIC IMPOTRIVA ACESTEI CHESTII...GANDITI-VA PUTIN...SUNT ATATEA ADOLESCENTE CARE SUNT ATAT DE COMPLEXATE DE FIZICUL LOR SI NU FAC TOPLESS SI DE ALTFEL EU IN ANII TRECUTI CAND AM FOST LA MARE(ANUL ASTA A FOST O EXCEPTIE...)AM VAZUT FEMEI IN VARSTA(CA SA NU LE ZIC ALTFEL),CARE ARATAU ASA DE NNAASsPPAA (AVEAU DITAMAI CELULITA PE ELE SI ERAU SI UGLY) SI CARE MAI FACEAU SI TOPLESS PE DE-ASUPRA!!!AM RAMAS MASCA!!!AR TREBUI SA FIM MAI DEZINVOLTI SI SA NU MAI FIM ATAT DE PUDICI!!!BAI FRATE SUNT UNII CARE AU NISTE CONCEPTII DE-ALEA DE EVU'MEDIU!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e frumos frumos sa faca fetele toples ::): da anii astia au mai aparut si babele la topless , si iti vine sa vomiti :| ::oops::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ::): ...pai nu cred ca e prea placut pentru unii sa vina la plaja si sa vada unele femei trecute de varsta tineretii cu suncile si cu celuilta la orizont artandu-si sanii si bucile purtand tanga...devine disgratios. :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

conceptii sau fara conceptii de Evul Mediu sau de Viitor la urma urmei ESTETICA ar trebui sa primeze. Parerea mea....Adica......Dom'le daca ai ce arata arata.....vorba aia, ce-i frumos si lui de-zeu ii place. Insa nu stiu de ce unii mai bine spus unele fac tot posibilul sa raneasca retina altora etalandu-si defectele cu nonsalanta. Disgusting! yacca!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×