Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Moda la mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cu ceva ani in urma preferam sa fac topless pt.simplul fapt ca nu imi afecta imaginea in rochite.Cum vara curg petrecerile garla si se mai iveste si cate o nunta e chiar neplacut sa apar intr-o rochie foarte frumoasa si sa mi se vada dungile albe de la costumul de baie.Din pacate insa clima s-a schimbat foarte mult in ultimul timp si expunerea la soare in sanii goi poate aduce cancerul,ceea ce nu doresc nimanui.Tanga nu am purtat niciodata la plaja,nu ca mi-ar fi rusine insa stilul frantuzesc mi se potriveste mai bine.Anul trecut eram la plaja in Mamaia cu sotul si faceam topless.La un moment dat cand am intrat in apa un cuplu cam la 40 de ani se apropie de mine la care barbatul incepe:"Nu ti-ar fi rusine sa umblii in tatele goale pe aici si sa se uite barbatii la tine!Ca numai din cauza voastra se dastrama familiile,lasati femei si copii pe drumuri usuraticelor!"Am ramas masca sa aud asa ceva,desi nu eram singura care facea topless.L-am invitat pe taran sa se duca in p..a mamii lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu ceva ani in urma preferam sa fac topless pt.simplul fapt ca nu imi afecta imaginea in rochite.Cum vara curg petrecerile garla si se mai iveste si cate o nunta e chiar neplacut sa apar intr-o rochie foarte frumoasa si sa mi se vada dungile albe de la costumul de baie.Din pacate insa clima s-a schimbat foarte mult in ultimul timp si expunerea la soare in sanii goi poate aduce cancerul,ceea ce nu doresc nimanui.Tanga nu am purtat niciodata la plaja,nu ca mi-ar fi rusine insa stilul frantuzesc mi se potriveste mai bine.Anul trecut eram la plaja in Mamaia cu sotul si faceam topless.La un moment dat cand am intrat in apa un cuplu cam la 40 de ani se apropie de mine la care barbatul incepe:"Nu ti-ar fi rusine sa umblii in tatele goale pe aici si sa se uite barbatii la tine!Ca numai din cauza voastra se dastrama familiile,lasati femei si copii pe drumuri usuraticelor!"Am ramas masca sa aud asa ceva,desi nu eram singura care facea topless.L-am invitat pe taran sa se duca in p..a mamii lui.

:) mi-e rau, cred ca il luam si la bataie! Si sotul tau nu i-a pocnit una in freza???

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am facut si eu ..dar acuma nu m-as incumeta ...am sanii un pic prea mari :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) mi-e rau, cred ca il luam si la bataie! Si sotul tau nu i-a pocnit una in freza???

Din pacate eram singura in apa iar sotul nu este roman si oricum nu ar fi inteles nimic.Cand i-am povestit insa a spus doar atat"farmer".Ce pretentii sa ai de la unii care vin de la coada vacii?Cred ca ala si-o tragea cu nevastasa sub cearceaf si cu lumina stinsa ca e rusine domne'..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
s-a stricat lumea de tot, maine-poimaine o sa se ajunga sa umble si cu rusinea pe afara , :hi:

:) pai avem plaje si pentru nudisti! :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica oameni ca care umbla cu zdrambele pe afara? :)

 

 

or fi adepti bivolari marea parte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
or fi adepti bivolari marea parte

Ce bivoli domne, ca si bivoli mai are o blana acolo sa le acopere zdrambele , cum sa umble oamenii cu rusinea pe afara?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×