Sari la conținut
Forum Roportal
Moftangiu

Democratie sau atomizare, competie sau lupta

Postări Recomandate

Eu cred ca la noi e o societate de tip latino-american din ce in ce mai evidenta.

"Nimeni nu a incercat sa arate ca de fapt Romania nu se indreapta spre o societate de tip suedez ci spre una polarizata de tip latino-americana. "

Total de acord gheorghe35

Vezi ca aici nu e biserica sa crezi acelasi lucru de 2 ori ...ci forum public unde daca nu ai ce sa mai zici macar din respect ptr altii nu repeta acelasi lucru!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca la noi e o societate de tip latino-american din ce in ce mai evidenta.

"Nimeni nu a incercat sa arate ca de fapt Romania nu se indreapta spre o societate de tip suedez ci spre una polarizata de tip latino-americana. "

Total de acord gheorghe35

Asta cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred ca e cazul ca un moderator sa te traga de maneca si sa iti taie batjocura asta sacria pe care prin repetitii inutile o aduci unui forum prestigios ca Roportalul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca la noi e o societate de tip latino-american din ce in ce mai evidenta.

"Nimeni nu a incercat sa arate ca de fapt Romania nu se indreapta spre o societate de tip suedez ci spre una polarizata de tip latino-americana. "

Total de acord gheorghe35

Asta cred.

E vreo injurie pe undeva?

Nu cred.:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca la noi e o societate de tip latino-american din ce in ce mai evidenta.

"Nimeni nu a incercat sa arate ca de fapt Romania nu se indreapta spre o societate de tip suedez ci spre una polarizata de tip latino-americana. "

Total de acord gheorghe35

Asta cred.

E vreo injurie pe undeva?

Nu cred. :pardon:

 

Nu e injurie ci e o repetitie inutila prin care ocupi spatiu forumului facandu-l inatractiv, adica cu alte cuvinte e o forma de sabotare a forumului ...si fi linistit ca vor uirma si consecinte!

 

Nu cred ca cineva isi face un forum ca tu sa il batjocoresti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conform Art. 30 din Constitutia Romaniei imi exercit dreptul de a imi exprima liber opiniile chiar si in mod repetitiv,fara intentia de a leza pe cineva sau batjocori.

Acestea sunt opiniile mele si altele nu am.Le respect pe ale celorlalti dar sunt liber sa nu fiu de acord in mod respectuos cu ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ...intelege si tu ca nu e cazul sa umplii tot Roportalul cu aceasi postare repetata de 1000 de x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.. pe tunuri...NU?

 

sau asa ca homsexualii ca de ex:

 

Ioan 13.23 Iar la masă era rezemat la pieptul lui Iisus unul dintre ucenicii Lui, pe care-l iubea Iisus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu de unde scoateti asemenea perle?

 

Romania este pe calea cea mai buna dintre toate caile actualmente posibile, este in UE si in NATO, cum sa ne indreptam catre modelul sud american cand Romania misca corect si pe directia care trebuie, la fiecare bici aplicat de Bruxelles.

Suntem una din cele mai corupte tari din UE, si NATO si nici UE nu ne rezolva problemele interne.

Sistemul juridic e paralizat de coruptie, si clasa politica nu face nimic sa o starpeasca, face tot ce poate sa se mentina la putere, dinamitant orice tentativa de cristalizare a democratiei.

Polarizarea economica este una din cele mai mari, si se misca intr-un ritm accelerat, deci avem toate sansele sa aterizam intr-o forma de guvernare de tip latino-american.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×