Sari la conținut
Forum Roportal
s3aNPaul

Ce fel de muzica ascultati ?

Ce gen de muzica ascultati ?  

172 membri au votat

  1. 1. Ce gen de muzica ascultati ?

    • Rock
      112
    • Rap & hip-Hop
      36
    • House
      35
    • Manele
      3
    • Clasica
      22


Postări Recomandate

Daca le insirati, si mie imi place:

Bere Gratis, Stefan Banica Jr. (unele melodii), Eric Clapton, Bee Gees, tot ce tine de Jazz si de Rocca & Roll.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yo cre'c-am scris destule pe'aci!!! BLACca MUSIC RULLZZ :) ca si Masi Maro (cine stie cunoaste)

auleu!!

ma tavalesc de rrrras!!! MWOAMA da' ce picture ti-ai tras TUDOR!

:-))))))))) Doamne cat de criminal poa' sa fie pinguinu' ala!!! ce tare-i!!! cu ochisorii aia!! pe bune, deci nu fac misto...e bestial! :()))

uoofff!!! caeep it real!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eeeee si voi acum....la mine depinde mult de starea de spirit.....doar n'o sa ascult heavy metal cand sunt indragostita......:pee...dar imi plac baladele rocca mult.....deci ,da...rocca..si house si putin hip'hop...dar fara manele..in nici un caz......bheaca!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stau si ma gandesc asa: cam toti prietenii mei spun ca nu asculta manele. Si nu sunt putini. Dimpotriva, as zice ca sunt un esantion reprezentant (din toate mediile). Atunci cum de se vinde muzica asta mai bine ca altele?

 

Am avut si eu colegi de facultate, care erau de acceasi parere ca si mine (fara manele) dar mai tarziu, in timp sa imi dau seama ca sunt niste infocati ai manelelor!!!!

Cred ca asta este cauza vanzarilor mari :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce nu putem sa votam doua genuri de-odata? eu ascult si rocca si muzica lenta, depinde de situatie si de starea de spirit! tu nu?
:dee

total deacord,aceeasi poveste cu culorile,totul vine dupa di

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal ascult Rocca,Punca, Raggae si Dancehall. Normal ca din fiecare gen exista si exceptii: nu imi place chiar orice rocca, in genereal ascult hardcore si alternative (fara la.pe. va rog, pentru ca ei se incadreaz ain genul "Prea Comercial"). Gothicul si blaccaul nu ma pasioneaza. La Raggae si Dancehall nu prea exista exceptii (in afara de sa.pe. la Dancehall care a cam decazut - cine asculta melodiile mai vechi ale lui intelege).

Uneori mai ascult si muzica anilor 80 si normal muzica lenta (in special cand mi-a intrat o fata in vizor :winca: ).

Acum capitolul manele. Sincer nu cred ca are sens sa ma obosesc sa le explic manelistilor ca asculta muzica tiganeasca si ca versurile sunt de-a dreptul stupide (ar fi o pierdere de timp). :winca:

 

[Nota] Stiu ca gusturile nu se discuta si de aceea as prefera sa nu dau nume sau sa ma bag in vre-un flame. [/Nota]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine a zis sa dansezi rocca la nunta ? Daca tot vrei sa dansezi la nunta poti pune un Emir causturica sau poate ceva muzica greaca. NU muzica tiganeasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×