Sari la conținut
Forum Roportal
s3aNPaul

Ce fel de muzica ascultati ?

Ce gen de muzica ascultati ?  

172 membri au votat

  1. 1. Ce gen de muzica ascultati ?

    • Rock
      112
    • Rap & hip-Hop
      36
    • House
      35
    • Manele
      3
    • Clasica
      22


Postări Recomandate

de ce nu putem sa votam doua genuri de-odata? eu ascult si rocca si muzica lenta, depinde de situatie si de starea de spirit! tu nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am un gen preferat, trebuie sa fie muzica buna. Binenteles depinde si de starea de spirit.

Una e muzica pe care o ascult cand merg cu masina (mai ales cand ma grabesc) si alta cand lucrez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
FARA MANELE!!!!!!!!! ::):

Ai uitat de ele. Da fara.

Manele merg doar la nunta in rest nu prea sunt un fan al lor (chiar deloc).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu! nu! nu! nu! nu! why me!? why!? why!? :) aaaa! ufffaaaa! nu clicca pe house! nu!!! pe hip-hop! nu nu nu!!! off! :) da' merge si house-u'...da' tot hip-hop'u' ramane in inimioara mea! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

senc iu veri maci!!! (blue butterfly) Timisoara, ce fain e orasu', pacat nu-sa prea multe cosuri de gunoi, si pacat ca-sa prea multi italieni boso....si..aaa.aaa I'm loosing it..so.. caeep it real!! caeep it gangsta'..peace on ya!!!!

 

pe.sa: are cineva Conexiuni cu piesa "TU" cumva, din greseala, mp3, c-o caut de-o luna... dati un semn or somethin'...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Timisoara, ce fain e orasu', pacat nu-sa prea multe cosuri de gunoi, si pacat ca-sa prea multi italieni boso....si..

 

ai ramas in urma cu update-urile. Timisoara este plina de cosuri de gunoi, dar ca orice oras foarte mare si cu mult popor venit din toate colturile tariiii ... si pe langa italieni boso sunt si italieni tineri, nemti, unguri, moldoveni (din rep. Moldova), americani (am un vecin venit cu toata familia), suedezi, chinezi, arabi, etc. ::roll:: ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×