Sari la conținut
Forum Roportal
s3aNPaul

Ce fel de muzica ascultati ?

Ce gen de muzica ascultati ?  

172 membri au votat

  1. 1. Ce gen de muzica ascultati ?

    • Rock
      112
    • Rap & hip-Hop
      36
    • House
      35
    • Manele
      3
    • Clasica
      22


Postări Recomandate

o, da! cred c-ai pus punctul pe i. incultura tre sa fie si ea incununata, nu? :winca:. pe de alta parte, manele imi fac de fapt un mare serviciu. un om pare dragut la prima vedere, dar dupa ce aud ce fel de muzica asculta, imi dau repede seama ce se ascunde de fapt dupa acel zambet "atragator".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stau si ma gandesc asa: cam toti prietenii mei spun ca nu asculta manele. Si nu sunt putini. Dimpotriva, as zice ca sunt un esantion reprezentant (din toate mediile). Atunci cum de se vinde muzica asta mai bine ca altele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as explica asta prin prisma faptului ca intotdeauna patura cu o inteligenta scazuta domina patura cu o inteligenta inalta sau medie. si mai sunt si "acei" care asculta manela fara sa recunoasca acest lucru. astia sunt cei mai penibili, deoarece in ciuda faptului ca constientizeaza ca nu prea este un motiv de lauda, nu-si pot infrange gusturile de la "origine" ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In afara de manele si blacca-metal ascult orice...Sa fac o mica lista? :-ca

Da ...Una mica...mica..

NIGHTWIs,THE GATHERING,LEONARD COHEN,CHICANE,LOREENA MccaENNITT,JOE DASSIN,PAULA SELING,BERE GRATIS,IRIS,CARGO,EVANESENCE,IRON MAIDEN,R.E.M.,ERA,ENIGMA,VANGELIS,VAMA VECHE,PATRICIA caASS,DIDO....si mai sunt multi altiii...Cam asta am acum pe playlist...

Merge cineva la concert la NIGHTWIs?....PE 19 NOEMBRIE parca....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu dau un milion pentru Nightwis...e totusi prea mult pentru Romania, se vede ca in ultimul timp nu mai vor decat bani (parerea mea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×