Sari la conținut
Forum Roportal
s3aNPaul

Ce fel de muzica ascultati ?

Ce gen de muzica ascultati ?  

172 membri au votat

  1. 1. Ce gen de muzica ascultati ?

    • Rock
      112
    • Rap & hip-Hop
      36
    • House
      35
    • Manele
      3
    • Clasica
      22


Postări Recomandate

prefer sa ascult un hip hop bun decat chestii de genul...desi eu ascult mai mult blacca metal...reped ca nu vreau sa se simta nimeni ofensat..pur si simplu imi exprim parerea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

subscriu la cele spuse de Phading Angel si la cele spuse de Touaregul...

Pe langa Lincain Parca si Evanescence,H.I.M. sunt si ei preferatii mei...la fel si Avril Lavigne,Nightwis,Rammstein si-mai rarut-System of a Down!!!

Nu imi place blacca-araia,rocca-ul prea dur, gen formatii Cradle of Filth,M.Manson,caorn,sa.a.

daca mai are cineva aceleasi pareri ca ale mele...ma bucur...daca nu...nu-i nimic...gusturile nu se discuta!!! :winca: :winca: :winca: :winca: :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vorbesc de hip hopul strain...stuff licae dmx sau 2pac(chestii pe care le-am agatat din riscul meseriei, adica street racing) din trupele romanesti singurii care imi plac cat de cat sunt parazitii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt venita de curand in bucuresti.... am fost foarte uimita de cata lume asculta porcariile astea numite"manele". chiar nu inteleg cum poate finumita asta "muzica"?! mi se pare mie sau lumea se tampeste pe zi ce trece?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...parerea mea e ca menelele sunt pe duca, au ajuns la aopgeu cam anul trecut si acum deja manelarii sa-au prins ca sunt ridiculizati (ca sa fiu politicos si bland)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ai dreptate TanatosWar, orice moda are si un sfarsit. Cand va veni el pentru manele ramane de vazut. Deocamdata sunt inca la putere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am un prieten care era manelist convins. De altfel, erau la un moment dat si cateva manele decente, recunosc. Acum se simte penibil cand aude muzica asta si parca ar vrea sa fuga de ea.

Nu neg ca inca asculta, doar ca e mult mai selectiv si recunoaste ca e ampixulea :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... imi place cuvantul final ampixulea. dar stiti voi pe cine defineste maneaua :?:

 

 

raspuns corect

INCULTURA

 

opinia mea :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×