Sari la conținut
Forum Roportal
Simplu_X

Azi elev-maine profesor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sssi da-i sssi lupta, sssi da-i sssi lupta...

ce conteaza cine esti ssssi cu cine te lupti, conteazzzza ssssa dai cu pumnul in cineva, sssssa lovessssti in cineva,

sa ai cu ce te lauda, ssssa ai cu ce te da mare la alti batausssssi ... da-i sssi lupta! (e din Caragiale omule daca ai auzit)

Editat de AdiM

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Viitorul suna bine, astia sunt cei care vin din urma. Ce este mai grav este ca nu se iau nici un fel de masuri. In Romania de azi poti sa omori si sa scapi fara nici o problema, dar pentru o bataie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pareri...

 

De-asta nu ma uit la tembelizor. ASTIA ne trag in jos. N-au scapare, sunt irecuperabili. N-ai cum sa-i faci sa "uite" cei 7 ani de-acasa. Le-as da foc. :o:

 

Prea multa violenta in scoli... scoala care e un loc unde ar trebui sa duci o viata linistita si sa inveti...

Cine sau ce o fi de vina? Am auzit ca de vina ar fi, cica, filmele pline de violenta... dar totusi... familia, isi are si ea rolul ei... poate anturajul sa fie de vina?

 

BULLSHIT. Evident ca familia si anturajul sunt de vina. Vizionarea unui film nu se compara cu "lectia" primita din partea familiei sau a anturajului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Indiferent cat de vinovata era nu merita un astfel de comportament. NU suntem Animale!!!!

pana nici animalele nu isi umilesc semenii.

 

Care se bazeaza in ultimul timp pe monstruazitati, lupte pentru putere si alte lucruri groaznice...

Singurul program tv ce prezinta totusi desene animate, ci nu.... a ramas MINIMAX, care se bucura de audienta totala... Parintii stiu!

corect. si Boomerang.

 

Parintii au cea mai mare vina...

parintii sunt prea ocupati sa ofere odraslelor tot ce nu au avut ei, prea ocupati cu job-urile ca sa asigure partea materiala necesara satsifacerii tuturor cerintelor exprimate de copii. si astfel uita ca de fapt educatia ar trebui sa primeze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pana nici animalele nu isi umilesc semenii.

 

 

corect. si Boomerang.

 

parintii sunt prea ocupati sa ofere odraslelor tot ce nu au avut ei, prea ocupati cu job-urile ca sa asigure partea materiala necesara satsifacerii tuturor cerintelor exprimate de copii. si astfel uita ca de fapt educatia ar trebui sa primeze.

Eu cred ca alcoolul este vinovat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ala! de fapt, cred ca "democratia" de dupa 89 s-a urcat multora la cap si i-a zapacit de tot.

Au luat ce e mai rau din occident... Au preluat toate rautatile din USA si alte state prost dezvoltate...la capitolul asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×