Sari la conținut
Forum Roportal
nushce

femeia musulmana

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

repet intrebarea ..sper sa nu fiu prea insistenta ...vorbesti din carti sau in cunostiinta de cauza? pentru ca este un detaliu ffff. important! mersi :crazy:

p.s. treaba cu fizicul meu....linistit sa stai ca nici cad voi avea 50 de ani nu o sa poata sa se uita la o alta :) llooolll asha ca pt. linistea ta :tease:

Diferete sunt intre religii, chiar daca nu si le sustine fiecare, tot are o educatie, formare,...

Sunt diferente intre barbati si femei, care daca nu au ceva in comun si o baza (nu doar o indragostire), cand vin discutii fiecare va avea dreptate in felul lui. Crezi ca poti renunta la "dreptatea' ta si el a lui ?

 

Cunosc multe persoane care se inteleg bine (mai mult sau mai putin), ca si cazul tau dar sunt in Europa sau America.

Sper sa nu fii intr-o tara musulmana daca vor fi conflicte religioase. Cred ca si el ar fi considerat tradator.

 

 

mersi pt. raspunsuri :o: da...viitorul meu sotz chiar gandeste :D shi eu m-am mirat ca exista asha ceva printre ei dar se pare ca se mai intampla shi minuni :D

Sunt si minuni, dar cu o floare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Diferete sunt intre religii, chiar daca nu si le sustine fiecare, tot are o educatie, formare,...

Sunt diferente intre barbati si femei, care daca nu au ceva in comun si o baza (nu doar o indragostire), cand vin discutii fiecare va avea dreptate in felul lui. Crezi ca poti renunta la "dreptatea' ta si el a lui ?

 

Cunosc multe persoane care se inteleg bine (mai mult sau mai putin), ca si cazul tau dar sunt in Europa sau America.

Sper sa nu fii intr-o tara musulmana daca vor fi conflicte religioase. Cred ca si el ar fi considerat tradator.

 

 

 

Sunt si minuni, dar cu o floare ...

 

cam da..ar cam fii un tradator dar norocu nostru ca eu sunt romanca...aici este loc pentru toata lumea 9 asta in cazul nefericit ) ..shi treaba cu floarea..nu vreau sa aduc primavara in sufletele lor ...:) nicidecum..sunt mullt mai egoista...ma intereseaza numai primavara mea shi a lui ..in rest poa' sa fie iarna non-stop :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam da..ar cam fii un tradator dar norocu nostru ca eu sunt romanca...aici este loc pentru toata lumea 9 asta in cazul nefericit ) ..shi treaba cu floarea..nu vreau sa aduc primavara in sufletele lor ...:tease: nicidecum..sunt mullt mai egoista...ma intereseaza numai primavara mea shi a lui ..in rest poa' sa fie iarna non-stop :crazy:

Da, vad ca doresti primavara si bine faci, dar trebuie sa mai iesiti si in iarna si daca-i non-stop oboseste omul.

Sper sa va imbracati bine. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi pt. raspunsuri :tease: da...viitorul meu sotz chiar gandeste :crazy: shi eu m-am mirat ca exista asha ceva printre ei dar se pare ca se mai intampla shi minuni :o:

 

Sunt convins ca vei mai avea parte de minuni si exceptii cand ii vei cunoaste acasa la ei.Publicitatea negativa facuta islamului de lumea crestina a fost facuta in scopuri politice si economice.Fii ca Toma necredinciosul.Dupa ce vad cu ochii mei si ating realitatea ma voi pronunta. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, vad ca doresti primavara si bine faci, dar trebuie sa mai iesiti si in iarna si daca-i non-stop oboseste omul.

Sper sa va imbracati bine. :)

[/quotm

 

mersi pentru atitudine :tease: dar consider ca daca ai "hainele potrivite" poti trai linistit shi la polul nord :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi pentru atitudine :o: dar consider ca daca ai "hainele potrivite" poti trai linistit shi la polul nord :D

 

Nici nu stii ce adevar ai scos pe gura :

 

Da, cu 'hainele potrivite' , poti trai la polul nord :crazy:

 

O PERIOADA !

NIMENI, NICIODATA, nu a rezistat o viata intreaga acolo - chiar si cu 'hainele potrivite' :)

 

As zice sa REFLECTEZI la chestia asta

 

:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu stii ce adevar ai scos pe gura :

 

Da, cu 'hainele potrivite' , poti trai la polul nord :crazy:

 

O PERIOADA !

NIMENI, NICIODATA, nu a rezistat o viata intreaga acolo - chiar si cu 'hainele potrivite' :)

 

As zice sa REFLECTEZI la chestia asta

 

:tease:

 

:D shi atunci de ce totushi oamenii traiesc shi la polul nord? :o: (poate ca invatza sa ingnore frigul?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: shi atunci de ce totushi oamenii traiesc shi la polul nord? :tease: (poate ca invatza sa ingnore frigul?)

 

 

:)

 

O PERIOADA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) shi atunci de ce totushi oamenii traiesc shi la polul nord? :P (poate ca invatza sa ingnore frigul?)

Daca ai trai acolo ce ai face ? Crezi ca daca ignori, va fi cald ? 8)

 

Ignoranta nu merge cu feminismul. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×