Sari la conținut
Forum Roportal
kyroptus

...matrimoniale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ba,a recunoscut ca l'ar aranja si una aproape.

 

Salut Tao, ce mai faci ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba,a recunoscut ca l'ar aranja si una aproape.

nu stiam ca aveti confidente :)

 

ontopic ;)

 

Despre mrs_cheche

 

Pe scurt despre mine : nam nimic de spus

Despre mine mai in detaliu : sint om

Persoana ideala : mama

Hobby : fotbalul

Muzica preferata (genuri): manele

Pe cine as vrea sa intalnesc ? :P sa fie femeie

 

:)

 

uuh, uuh..am gasit una 'adanca', rau :P

cica

As vrea iubind sa am tot ce eu ofer

 

imi traduce careva? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haide buei.. cum? vrea sa i se dea ceea ce ofera, ce nu e clar ?

 

ia sa vedem.... asta e cu ajutor din public, nu am gasit-o eu, dar....

 

"o iubire din tinerete ma urmareste si acum.am iubit o fata l*** t*** din ostra suceava. asi dori daca asi pute sa intru in contact cu ea daca cineva ma poate ajuta asi vrea sa inchei un capitol trebuie sai cer niste scuze.de atunci caut si caut nu stiu ce dar sper sa aflu. sper sa gasesc pe cineva sa ma ajute sa uit sau sa gasesc ceea ce caut

 

 

.................. :stars:

 

anunturi matrimoniale di pisti Prut

 

tinar 30 ani 1 80 75 kg ,corp atletic doresc sa cunosc relati serioase .pot fi contactat la nr xxx sau pe adres de emeil xxxx .ofer si rog seriozitate".

 

 

"Doresc sa cunosc o doamna placuta pentru relatii romantice bazate pe sinceritate reciproca. DESPRE SINE: Barbat inteligent in virsta medie de statura inalta, inzestrat cu simtul responsabilitatii si a umorului, lipsit de probleme materiale. DESPRE PARTENER: Doamna senzuala, draguta la corp si suflet, in virsta de pina la 50 ani. "

 

"Mi-as dori sa cunosc un barbat care stie sa se comporte cu o femee: serios, realist dar si romantic, celelalte calitati ramine de descoperit. Despre mine: am 23 ani-restul afli singur! xxx, Rodica PS:nu sunati dupa 23:00,la SMS nu raspund. "

 

"Am vise si sperante de a intilni un barbat cumsecade, care ar vrea anumite schimbari in viata sa, si ar putea sa-mi schimbe si viata mea pe un fagos mai pozitiv, am nevoie de dragoste, sustinere, respect reciproc, stabilitate. DESPRE SINE: Doamna simpatica, zvelta aspect placut, s/s, activez si locuiesc in oras. DESPRE PARTENER: Un barbat prezentabil, inalt simpatic, destept, sincer, responsabil, realizat in viata fara probleme si vicii de ordin moral material si fizic, virsta 46-55 ani, capabil de sentimente frumoase."

 

"Caut o doamna sponsor. Barbat, 30 ani. Am idei serioase in biznes, dar nu am finante"

 

"Inca nu mi-am pierdut speranta ca pe undeva este jumatatea mea, care ma astepta si are nevoie de mine cum si eu de el. Un barbat serios. Vaduv si intelegator. DESPRE SINE: Sunt o femeie placuta, la virsta de 57 ani vaduva, cu complectie mijlocie, 165 cm locuiesc in Chisinau, sunt o buna gospodina si iubesc curatenia. DESPRE PARTENER: Vaduv bun la suflet si sa nu depinda de nimeni, fara probleme materiale cu trai in Chisinau. Un om cu bun simt cu virsta de circa 65-70 ani."

 

"Solicit cunostinta cu o femeie in vederea crearii unei familii bazate pe dragoste si stima reciproca. DESPRE SINE: 34 ani, 180 cm, 75 kg, material asigurat, locativ la sat. Celibatar. DESPRE PARTENER: Placuta simpatica, o buna gospodina, caracter linistit, asigurata locativ in Chisinau."

 

"Dragostea adevarata invinge distanta Japan Marriage Center. Hirokuni 41/163/62, sincer, grijuliu, calm, cu simtul umorului."

 

"Asi vrea sa cunosc o doamna pasionata de tot ce-i frumos, care pretuieste sinceritatea, dragostea, intelegerea, asigurarea materiala nu importa. DESPRE SINE: Asiguarat in toate 50/175/75 aspect normal fara vicii urite, nu depind de nimeni, linistit, stapin pe sine, iubesc sa fiu asigurat material cu o persoana care doreste sa-si refaca familia in restul vietii sale. DESPRE PARTENER: O doamna eleganta si putin mai joasa ca mine cu o greutate joasa, cu virsta pina la vre-o 46-47 de ani care doreste restul vietii sa traiasca frumos in ajunsuri si liniste. "

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"as vrea sa pot spune in cateva randuri dar as minti in cazu asta las la aprecerea persoanelelor care ma contacteze sa imi faca descrierea dar eu cred ca nu are inportanta aspectul unei persoane si nici averea acestea cand este vb de o relatie bazata pe respect si dragoste "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×