Sari la conținut
Forum Roportal
kyroptus

...matrimoniale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa va arat ce mesaj am primit:

Buna!

 

Am citit profilul tau si ma placut de tine.

Poza mea?

In messenger/avatar.

Nu sunt super frumos / super urat, pur si simplu ma place sa a control la cine sa uita la poza mea.. smile.gif

Cine sunt si ce vreu?

Sunt o barbat normal, putin dur in cap, se poate... smile.gif)

Ca pana acum nu am gasit fata potrivita.

Se poate si ca sunt putin pretenzios, dar, ofer mult si vreu mult in schimb.

Cred ca dragoste/relatie este o schimb, de atentie, timp, vorba si \\\"dragoste\\\".

Cand dai 100 si ai 60, insemna ca relatie nu merge...

Nu ma place sa ma intilnesc imediat cu orice femea, prefer sa sta de vorba cateva timp online, pe messenger.

Nu ma place femee ca da imediat numerul de telefon si ca vrea sa fie sunate tot timp / aduse la restaurant / etc...

E mai frumos cand stii ca barbat nu invita afara tote femee dupa 10 minute, si ca tu nu esti una intre osuta.

Nu ma place femee ca sa gindest ca \\\"viata\\\" este disco / sa fie afara / sa mostraza sanii si corpul la toti, etc...

O femea frumoasa nu a nevoie de asta pentru sa arata frumuseta ea.

Plus, frumuseta e in primul rand din suflet... normal ca si frumuseta fisica aiuta smile.gif) dar nu cand e \\\"oferata\\\" asa.

Ok, sper ca nu te am obosit, am incercat sa fie clar, asa ca am raspuns doar de femee ca sa gindeste ca nu sunt asa de batran in cap si cu idee nebune smile.gif)

Si tii a minte ca despre viata \"intim\" nu sunt de loc \"batran incap\" smile.gif)))

 

Sa mai zica cineva ca barbatii nu sunt romantici. :-

Alte mesaje:

 

1. "Buna Scumpo la cum arati as vrea un nr de telefon sa pot lua legatura cu tine avand in vedere ca esti interesata , cea ce nu vreau sa o iei ca o ofensa dar esti prea frumoasa ca sa poti trece neobservata Te sarut dulce. "

 

2."Sunt undeva intre aparenta si esenta intre demonic si angelic sunt ceva din tot si totusi nimic...In cazul in care nu am fost prea subiectiv mi-ar face placere sa ne cunoastem mai in detaliu."

 

3. " te intereseaza o plimbare la munte de 3 zile, pe cheltuiala mea, in schimbul relatiilor sexuale? lasa-mi un nr de telefon." :lol:

 

4."Mi-ar placea sa fac amor cu tine, ca vad ca esti foarte frumoasa! Iti fac cunilingus pana te aduc la orgasm, apoi, te penetrez pe la spate, in forta si ritmat, pana gemi de placere!" :D :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa va arat ce mesaj am primit:

Buna!

adica tu ai profil pe matrimoniale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aveam o zi prosta, ce inspirata am fost cand am intrat aici :cry: topic bun ptr zile negre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul mesaje diverse de la diversi pe site-uri de matrioniale :

 

"De la: analistu'

Data: 10-10-2008

Subiect: ok!! ?

Mesaj: Tanar si nelinistit bancher! "Imi placi", "Te vreau", "Daca doresti lasa-mi si mie nr. tau de tel. kisses ;) "

 

"De la: gabiamalo

Data: 14-10-2008

Subiect: buna

Mesaj: buna zana mea ai si u id de mess sa mil dai si mie sa putem vo daca se poate plizz."

 

"De la: danibere

Data: 14-10-2008

Subiect: buna

Mesaj: as vrea sa vad de ce esti in stare?vad k esti periculoasa rau!pup"

 

"De la: mariuspopicu

Data: 17-10-2008

Subiect: wow....

Mesaj: Arati superb, cat mi-as dori sa-mi petrec noptile cu tine in care sa ne simtim minunat:) Ma gandesc ca sti ce inseamna sa fi student, si sti ce inseamna sa ai chef cate-o data sa traiesti viata la maxim... Stau singur in apartamnet exact in centru. Astept mailul tau la xxxxx@yahoo.com"

 

"De la: dragutu85

Data: 17-10-2008

Subiect: imi place de tine

Mesaj: in ce zona stay in buc?? esty dulce rau sa mor vreau sa ne vedem ia nr meu 0726xxxxxxx...te pupic dulce vb"

 

"De la: oprescu

Data: 20-10-2008

Subiect: (fara subiect)

Mesaj: ti as face orice mi ai cere 0727xxxxxxx beep"

 

"De la: seth888

Data: 20-10-2008

Subiect: Buna

Mesaj: Te-ai excitat vreodata fff tare incat sa ti se opreasca respiratia, sa simti ca inima iti sare din piept, sa nu mai simti nici un muschi, sa plutesti efectiv, sa ai contractii in fundulet si in vagin, ? ce spui de un SQUIRT nebun ?? ma lasi sa te sarut dulce peste tot , sa iti sug usor labiile udee, sa simt gustul tau, sa te duc pe culmile extazului si sa explodezi in gurita mea.Vreau sa beau din tine. Sa ma lasi sa incerc sa te duc la extaz, sa tipi de placere, sa fi rasfata si sa te simti o femeie supreme, O STAPANA SUPREMA. Daca esti tentata de asa ceva lasa`mi un mesaj, un id de mess, un nr. de tel sa putem vb si sa putem planifica o intalnire. Iti multumesc pentru atentia acordata. Bogdan"

 

"De la: robertpustiu

Data: 23-10-2008

Subiect: (fara subiect)

Mesaj: Iubire Ma uit in ochii tai, Iubire Cum nu pot eu fara ei, Iubire De-ar fi sa pleci oricind, Iubire Eu voi trai prin gind. IUBIREA- Acest cuvint e de valoare Cind nu esti linga mine doare, Ce-ar fi de soarele sa-r stinge? Ce-ar fi de stelele vor disparea? Ce-ar fi sa pleci de linga mine? Cum voi trai iubirea mea? Te-am cunoscut in zi de toamna Cind totul imi parea pustiu, Si mam indragostit de tine Fara sa vreau fara sa stiu. Ma uit in ochii tai pustii Cu ochii mei in lacrimi, Si ma intreb incetisor: VOM FI IMPREUNA IN VIITOR?"

 

"

De la: doreeeel

Data: 23-10-2008

Subiect: (fara subiect)

Mesaj: vfrei sex iti dau limbi in piz.....a ce spui esti incntata stau in buc."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×