Sari la conținut
Forum Roportal
Nemesis.

Baiatul perfect/fata perfecta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu cred in dragoste pe Net. Pe NV! Te indragostesti de personalitatea cuiva. Dragostea este transfigurare, ca nu exista nimeni perfect. Asadar, placi userul si transfigureri ceea ce este dincolo de user. Cand te intalnesti in realitate, ai surpriza sa corespunda 100% idealului.

 

 

da? de cate ori ti s-a intamplat ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu exista o persoana perfecta dar cineva care ar arata ca prima mea iubire ar fi foarte aproape ... pentru a o descrie mi-ar lua foarte mult timp si nu vreau sa plictisesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

baiatul perfect pentru mine e cel care ma stimuleaza intelectual si e sensibil totodata :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ravl ia zi-mi si mie.. ti se pare urata tipa asta sau nu? :roll: Daca nu,te las sa faci matanii cate vrei :cry:

ă ... e bună :doh:

 

nu pot

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar va tineti de prostii? :roll:

 

NoInspiration, tipa din poza ta imi pare gretos de vulgara... :doh:

Da, dar gandeste-te daca tipa din poza ar fi pe hi cinci, cati barbati ar saliva dandu-i commenturi in proportie de 99.5% lesinati... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:hi: in primul rand inainte de a cunoaste spiritual o persoana,sa vezi ce are in cap etc, trebuie sa ii vezi exteriorul ca doar nu suntem facuti din aer.Si paravanul interiorului unei persoane este exteriorul.. sa nu imi spuneti cand vedeti o tipa buna sau un tip bun pe strada,nu va uitati ca e bun(era o expresie) cum arata ci ca e bun de mancat,ce naiba :roll:

Ravl ia zi-mi si mie.. ti se pare urata tipa asta sau nu? :cry: Daca nu,te las sa faci matanii cate vrei :doh:

mda.... multe femei arata asa numai ca nu pozeaza... insa barbatii le vor pe tava, gata dezbracate/fierbinti :o:

 

Iar va tineti de prostii? :doh:

 

Da, dar gandeste-te daca tipa din poza ar fi pe hi cinci, cati barbati ar saliva dandu-i commenturi in proportie de 99.5% lesinati... :hi:

sunt convisa ca daca-ti pui si tu o poza in ceva desuuri de dantela, intr-o lumina propice si ceva decor, machiaj, o sa ai acelasi efect :o: garantat!

asta vrei??

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×