Sari la conținut
Forum Roportal
Nemesis.

Baiatul perfect/fata perfecta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fiecare persoana interpreteaza diferit frumusetea fizica.Cum ar trebui sa arate dupa voi baiatul/fata perfect/a?Dati detalii privind culoarea ochilor,par,inaltime,greutate,stilul de a se imbraca,etc.. daca vreti sa atasati si niste poze cu persoane pe care le admirati ca sa avem o idee despre ceea ce reprezinta pentru voi un om cu o infatisare perfecta sau aproape perfecta :P Iar pentru cei care nu sunt din fire invidiosi sa faca si o descriere a persoanelor de acelasi sex :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sincer cred că v'aţi ţ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca trebuie sa-mi pun o poza si se inchide topicul. :)

măi, da' optimistă eşti ! :P

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:huggles: in primul rand inainte de a cunoaste spiritual o persoana,sa vezi ce are in cap etc, trebuie sa ii vezi exteriorul ca doar nu suntem facuti din aer.Si paravanul interiorului unei persoane este exteriorul.. sa nu imi spuneti cand vedeti o tipa buna sau un tip bun pe strada,nu va uitati ca e bun(era o expresie) cum arata ci ca e bun de mancat,ce naiba :P

Ravl ia zi-mi si mie.. ti se pare urata tipa asta sau nu? :) Daca nu,te las sa faci matanii cate vrei :cry:

post-138823-1204980127_thumb.jpg

post-138823-1204980185_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare persoana interpreteaza diferit frumusetea fizica.Cum ar trebui sa arate dupa voi baiatul/fata perfect/a?Dati detalii privind culoarea ochilor,par,inaltime,greutate,stilul de a se imbraca,etc.. daca vreti sa atasati si niste poze cu persoane pe care le admirati ca sa avem o idee despre ceea ce reprezinta pentru voi un om cu o infatisare perfecta sau aproape perfecta :) Iar pentru cei care nu sunt din fire invidiosi sa faca si o descriere a persoanelor de acelasi sex :)

 

Conteaza atat de mult ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca da!din moment ce nu cunosti persoana dar ii vezi figura :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred in dragoste pe Net. Pe NV! Te indragostesti de personalitatea cuiva. Dragostea este transfigurare, ca nu exista nimeni perfect. Asadar, placi userul si transfigureri ceea ce este dincolo de user. Cand te intalnesti in realitate, ai surpriza sa corespunda 100% idealului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

P e r f e c t i u n e a ...un lucru imposibil d atins..oricat te-ai stradui (parerea mea) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×