Sari la conținut
Forum Roportal
Nemesis.

Baiatul perfect/fata perfecta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt convisa ca daca-ti pui si tu o poza in ceva desuuri de dantela, intr-o lumina propice si ceva decor, machiaj, o sa ai acelasi efect :) garantat!

asta vrei??

Cred ca n-ai prins ironia mea subtila. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca e sanatos/sanatoasa (din toate punctele de vedere), e perfect(a). Si nu pentru mine, ci in general. Daca ai toate tiglele pe casa, nu vad de ce te-ai putea plange.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In loc sa cautati barbatul/femeia perfecta.....mai bine ati cauta sa va autocunoasteti pe voi in primul rand........si sa vedeti cat de aproape sau departe sunteti de perfectiune....si abia apoi sa emiteti pretentii in ceea ce priveste perfectiunea.......si chiar nu cred ca exista om perfect....poate doar din punct de vedere spiritual....si aceia sunt foarte rari...........

Editat de andi_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NoInspiration, tipa din poza ta imi pare gretos de vulgara... :P

 

 

Amin !!! Credeam ca sunt singura cu astfel de pareri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare persoana interpreteaza diferit frumusetea fizica.Cum ar trebui sa arate dupa voi baiatul/fata perfect/a?Dati detalii privind culoarea ochilor,par,inaltime,greutate,stilul de a se imbraca,etc.. daca vreti sa atasati si niste poze cu persoane pe care le admirati ca sa avem o idee despre ceea ce reprezinta pentru voi un om cu o infatisare perfecta sau aproape perfecta :shifty: Iar pentru cei care nu sunt din fire invidiosi sa faca si o descriere a persoanelor de acelasi sex :biggrin:

 

Nu iexista...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@NoInspiration...cand spui de "baiatul/fata perfect/-a" te referi la o valoare subiectiva a perfectiunii nu? Ce-i bun (perfect) pentru cineva poate fi de-a dreptul rau (vulgar :shifty: ) pentru altcineva. Cum "perfect" sau "perfectiune" materializata (la modul general vorbind) nu exista, atunci vorbim de idealul fiecaruia in materie de "better half"

 

Ontopic:

 

 

Jordana Brewster - de-a dreptul adorabila :biggrin:

post-80793-1220793315_thumb.jpg

post-80793-1220793326_thumb.jpg

post-80793-1220793408_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul perfect: roacker, metalist, inalt, cu plete (si fara barba) ...ochii nu conteaza ce culoare.

Fata perfecta: inalta, ochi albastri, bruneta, cu parul lung....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×