Sari la conținut
Forum Roportal
Nemesis.

Baiatul perfect/fata perfecta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea sa fie foarte bogata si frumoasa si sa tina foarte multa la imaginea sa publicitara si sa fie indragostita de mine sa-i fac viata un iad prin indiferenta mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare persoana interpreteaza diferit frumusetea fizica.Cum ar trebui sa arate dupa voi baiatul/fata perfect/a?Dati detalii privind culoarea ochilor,par,inaltime,greutate,stilul de a se imbraca,etc.. daca vreti sa atasati si niste poze cu persoane pe care le admirati ca sa avem o idee despre ceea ce reprezinta pentru voi un om cu o infatisare perfecta sau aproape perfecta :bye: Iar pentru cei care nu sunt din fire invidiosi sa faca si o descriere a persoanelor de acelasi sex :o:

Sa-i straluceasca ochii cand ne privim, sa fie mai inalt ca mine cu macar 10 cm., constitutie atletica nici slab nici gras si sa aiba si defecte. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mereu am crezut k imi plac baietii su ochii albastri si parul blond..k mai apoi sa ma indragostesc fara sa'mi dau seama de unul care avea ochii negri,parul la fel de negru si tenul mai masliniu.. :roll:

nu cred k as putea spune care este cel perfect in viziunea mea.fiecare are ceva special,ceva care iti atrage atentia.de multe ori gasesti acel ceva la o persoana la care nici nu iti imaginai k iti va place intr'un fel sau altul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu exista perfectiune pe plan material .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm...ciudata problema...oare chiar si-o pune cineva in viata reala (problema :o: )? Nu vad de ce. Cand esti singur, sa cauti un ideal de frumusete e ca si cand ai face un portret al "partenerului ideal" si i-ai compara pe toti cu acel desen, sa vezi unde "puncteaza" sau nu, adica sa alergi dupa o himera. Iar daca esti cu cineva, sa iti inchipui un om "perfect" care sa se detaseze poate de imaginea partenerului tau... Nu vad logica, nu vad rostul. Perfectiunea fizica nu exista, dupa cum nici imperfectiunea (suna ca un paradox, dar e adevarat), cel putin in ochii cuiva care te iubeste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×