Sari la conținut
Forum Roportal
neuron

Religia in scoli, pro sau contra?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De douăjde pagini aproape, si 76 de mesaje, nu ai reusit sa comunici nimic concret, nu ai reusit sa aduci niciun argument.

Evident ca incepem sa fim putin iritati, ne asteptam si noi la un duel intelectual, dar na, daca n-avem cu cine si tu n-ai cu ce...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Varianta 1, esti troll (probabilitate de 95%) si ai prins cativa in undita pentru a iti umple timpul in mod cat mai amuzant. Probabil razi si tu, radem si noi. A doua varianta, fierbi de nervi si incerci sa iti maschezi problemele prin cruciade pe forumuri, crezand ca intr-adevar ai drepate. Scuze pentru analiza. Oricum ar fi, nu poate dura la infinit. :bye:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu razi. Cel mult esti f iritata si tu si prietenii tai.

my dear Watson, n-ai habar ce spui. Nu prea mă irită nimeni pe forumul ăsta. E şi motivul pentru care intru aici din când în când. Tu nu faci decât să-mi demonstrezi că fac bine când iau pauze de oameni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De douăjde pagini aproape, si 76 de mesaje, nu ai reusit sa comunici nimic concret, nu ai reusit sa aduci niciun argument.

Evident ca incepem sa fim putin iritati, ne asteptam si noi la un duel intelectual, dar na, daca n-avem cu cine si tu n-ai cu ce...

V-am convins ca aberati cu obligativitatea religiei in scoli.

Si ati recunoscut toti ca e optional.

Sunteti iritati pt ca eu,unul singur, v-am facut sa recunoasteti ca ati gresit.

Si nu v-a mai convenit nimic. Citeste topicul. Sau ai cazut in mijlocul flameului creat de prietenii tai? Si nah...o zici si tu ca ei.

my dear Watson, n-ai habar ce spui. Nu prea mă irită nimeni pe forumul ăsta. E şi motivul pentru care intru aici din când în când. Tu nu faci decât să-mi demonstrezi că fac bine când iau pauze de oameni.

Nu ma intereseaza deloc viata ta. Nada, zero, nothing,dear otilia.

Varianta 1, esti troll (probabilitate de 95%) si ai prins cativa in undita pentru a iti umple timpul in mod cat mai amuzant. Probabil razi si tu, radem si noi. A doua varianta, fierbi de nervi si incerci sa iti maschezi problemele prin cruciade pe forumuri, crezand ca intr-adevar ai drepate. Scuze pentru analiza. Oricum ar fi, nu poate dura la infinit. :bye:

Da, sigur.

Eu va zic doar ca vad o gasca de oameni extrem de banuitori.

Ar trebui macar sa-mi multumiti pentru paginile scrise. Ca de mult timp nu s-a mai scris asa mult in 3 zile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Audace, din 77 de mesaje, 65 sunt off-topic.

stai ca vine Blues si-ti multumeste!  :yes:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

V-am convins ca aberati cu obligativitatea religiei in scoli.

Si ati recunoscut toti ca e optional.

Sunteti iritati pt ca eu,unul singur, v-am facut sa recunoasteti ca ati gresit.

Si nu v-a mai convenit nimic. Citeste topicul. Sau ai cazut in mijlocul flameului creat de prietenii tai? Si nah...o zici si tu ca ei.

 

Nu ma intereseaza deloc viata ta. Nada, zero, nothing,dear otilia.

Da, sigur.

Eu va zic doar ca vad o gasca de oameni extrem de banuitori.

Ar trebui macar sa-mi multumiti pentru paginile scrise. Ca de mult timp nu s-a mai scris asa mult in 3 zile.

Iti multumeam daca era o discutie interesanta. Sau macar daca era o discutie. Dar tu vorbesti singur.

Cat despre ce crezi tu ca ai reusit sa faci, mai citeste inca o data tot ce s-a scris, nici macar nu era vorba despre asta.

Cat despre optional, hai sa vedem ce inseamna optiune in primul rand.

OPȚIÚNE, opțiuni, s. f. 1. Faptul sau dreptul de a alege din două sau mai multe lucruri, posibilități etc.; alegere

 

Inca astept sa vad optiunile, alternativele la ora de religie. Hai ca poti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Audace, din 77 de mesaje, 65 sunt off-topic.

stai ca vine Blues si-ti multumeste!  :yes:

Da' sa mi le stearga.

Varianta 1, esti troll (probabilitate de 95%) si ai prins cativa in undita pentru a iti umple timpul in mod cat mai amuzant. Probabil razi si tu, radem si noi. A doua varianta, fierbi de nervi si incerci sa iti maschezi problemele prin cruciade pe forumuri, crezand ca intr-adevar ai drepate. Scuze pentru analiza. Oricum ar fi, nu poate dura la infinit. :bye:

E varianta 3.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa e in toata Europa. Vrei in UE? Faci religia in scoala.

 

 

în care tari, ca sa fim mai exacti?

caci "în toata Europa" cum spui tu ne e deloc asa.

Ar trebui macar sa-mi multumiti pentru paginile scrise. Ca de mult timp nu s-a mai scris asa mult in 3 zile.

 

nu cumva vrei si-o diploma?

Probabil esti mai batrioara decat mine.

 

e a doua oara in doua zile când faci referire la vârsta userilor pe-aici, la modul peiorativ,

nu ti se pare ca întreci masura?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:pope:

 

Exista vreun emoticon care-si rupe parul din cap?  


Ar trebui macar sa-mi multumiti pentru paginile scrise. 

 

But afcorz. Daca scriai si ceva la subiect, fara atacuri la persoana... era o chestie. 

 

Nu o mai face, e un avertisment. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×