Sari la conținut
Forum Roportal
neuron

Religia in scoli, pro sau contra?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Protestez. Este totul doar pentru discreditarea satanistilor. Uite cate postari sunt impotriva lor pe site-urile religioase.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, chiar asa fac. Este o conspiratie a bisericii si religiosilor impotriva satanistilor, pe toate site-urile religioase sunt atacati si improscati cu noroi, si se lanseaza numai fake news-uri la adresa lor.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum imi dau seama ca eu am spus-o in spirit de gluma, dar e cat se poate de real. Fake news-urile care circula despre satanisti si masoni sunt cu mult-mult mai multe decat cele care circula despre biserica.

iar cand vine vorba de biserica, unii nu stiu sa faca diferenta dintre un pamflet si un fake news.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca te bagi la nani, ti-ai luat suzeta?

Acum 1 minut, Teddy ''-'' a spus:

:baby:

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok, roaga pe cineva sa iti schimbe pampersul inainte. Somn usor.

Acum 1 minut, Teddy ''-'' a spus:

poate ca da...dupa tiparul tau de intelegere. :w00t:

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
46 minutes ago, Teddy ''-'' said:

n-am zis asta, dar exagerarile nu isi au rostul decat pentru discreditarea Bisericii. Nu ii pasa nimanui de copilul ala sau de ceilalti pe care societatea asta ii avorteaza. Ba chiar se promoveaza avorturile si vaccinurile prin care se planuieste reducerea populatiei. Se vrea depopularea planetei, aceeasi conspiratie vrea sa distruga Biserica. Nu are nimeni nici o treaba cu copilul ala si nici cu preotul ala. Ei au treaba cu Biserica. Biserica se impotriveste avorturilor si vaccinurilor astea dubioase pe care vor satanistii sa ni le impuna. Din avion ne dau gripe si la tv ne spune sa ne vaccinam...daca vrem sa scapam. Vine gripa porcina si termina cate o ferma dupa care solutia e sa mergi la supermarket, daca vrei sa mananci...carne injectata cu antibiotice. Ne otravesc astia prin toate metodele. Ne da parizer cu carmin, praf de gandaci si toate rahaturile. Ochi sa aveti si vedeti.

Pe de o parte, e-adevărat că nu mâncăm cea mai curată mâncare. Pe de altă parte, chestia cu suprapopularea planetei și consecințele care decurg de aici e cât se poate de reală. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
12 minutes ago, Vriies said:

Pe de o parte, e-adevărat că nu mâncăm cea mai curată mâncare. Pe de altă parte, chestia cu suprapopularea planetei și consecințele care decurg de aici e cât se poate de reală. 

sa inteleg ca esti de acord cu planurile de reducere a populatiei? Sau vrei sa spui ca esti constient ca asa ceva chiar se intampla...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×