Sari la conținut
Forum Roportal
Dunadan_

tampenia roportaliana a zilei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum ai vrea să fii : cu bani şi maşini ca maneliştii sau să dai din cap că rock-erii ?

 

 

Desi il credeam un om cu capul pe umeri, m-am gandit ca pana la urma trebuie sa-l barfesc aici. Asadar, din ciclul "manelistii are valoare".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-am trezit la ora 14 si am incercat sa gasesc o explicatie logica cum de mi-am cheltuit banii pe o saptamana intr-o seara.

 

Explicaţia n-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca criza financiara din America este in semn al sfarsitului acestui pamant si reveniri Domnului??

 

Va rog postati doar cei ce a stiu despre aceasta nu cei care habar nau si incep sa fac misto.

 

Din seria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Anca.....eu imi fac lucrarea de diploma. Centrul de statistica din <Koln mi-a pus la dispozitie materiale referitoare la un studiu pe aceasta tema. Nu inteleg unde a lasat exprimarea mea de dorit.....intrasem la un topic despre prostitutie , unde vroiam sa dezbat fenomenul.......Ca sa apara .....Fluturel si sa se descompuna alaturi........... :huh:

 

Ale mele au fost vorbe jignitoare.....adica faptul ca am spus ca multe romance se prostitueaza pe afara?????

 

Morala e : ai grija unde si cui spui :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

.... pentru ca ateii comunisti si evreii care l-au rastignit pe nedrept pe Iisus sa fie pedepsiti pana la al treile si al patrulea neam.

 

din ciclu : comunismul de la facerea lumii ... :cheer:

 

 

 

 

 

Peste vre-o 300 de ani sa dea domnul sa mai vorbim ...

din ciclu : nemuritorii :good:

 

sa vezi daca nu v-a fi socotit chiar Nepotul lui Dumnezeu ...caci si Adolf a venit sa aduca pace pe pamant si o imparatie de 1000 de ani ...

din ciclu : aberaţia noastră cea de toate zilele .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eus contra In alte tari uni care vor fac religie si alti in alta clasa stau.

 

din ciclu : poliţist trebuia să ma fac !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...daca cineva are sange sa spuna lucrurilor pe fata uite scumpo eu sunt ala ....

 

...eu am adevaruri care putini le cunosc .....putini le observa si mai putini le conserva...

 

:crazy: :crazy: categoria "Eu sunt mai tare ca sabia lu` Zorro" :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×