Sari la conținut
Forum Roportal
Dunadan_

tampenia roportaliana a zilei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iote ca am facut eu daca nu ati facut voi.

no, singura parte grea va fi de ales intre multitudinea de "perle" roportaliene zilnicce. si la sfarsit de luna alegem "tampenia lunii". ma angazej sa-l premiez pe producatorul ei cu un tricou pe care sa scrie "roportalieni, ganditi mai mult postati mai putin" :o:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iote ca am facut eu daca nu ati facut voi.

no, singura parte grea va fi de ales intre multitudinea de "perle" roportaliene zilnicce. si la sfarsit de luna alegem "tampenia lunii". ma angazej sa-l premiez pe producatorul ei cu un tricou pe care sa scrie "roportalieni, ganditi mai mult postati mai putin" :o:.

Poate era mai plăcut dacă te g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, ma lupini ca greseala e una, iar prostia e alta.

 

 

Cautam numai perle haioase, nu?! De fapt, daca e perla e si haioasa. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai hai sa incep eu cu propunerile

prima e in duet:

 

 

"De fapt, ar fi doua motive, pentru o persoana la care am tinut cu adevarat: de dor, dar si de fericire ca a scapat din lumea asta. Daca nu am tinut sincer la persoana respectiva, prefer sa nu plang, mai ales ca nu as simti aceasta nevoie; doar as lua o figura sobra". (fata misterioasa)

"ok

voteaza tu de dor ca votez eu de fericire!!:o:

ps

cum poate sa te apuce dorul sa de repede? mai ales ca il vezi pe masa!"(uite gay-ul nu e gay-ul)

 

nu le-am putut separa, aratandu-ne cam de ce sustin roportalienii astia 2 ca plang ei la inmormantari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate era mai plăcut dacă te g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lupini, nu te mai simti cu musca pe caciula...prevad ca vei fi citat deseori pe aici :o:. Si nu nu e vorba de greseli ci de tampeni, nu stiu daca ai sesizat nuanta :good:

Ştiu că voi fi citat. Rău ar fi dacă n-aş fi ! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×