Sari la conținut
Forum Roportal
Marian Badea

La moartea lui Michael Jackson

Postări Recomandate

asta daca dam crezare dlui badea cu paranoia mentionata mai sus :lol:

 

si jullye e cam morbida si ciudata curiozitatea ta

Vreau sa stiu si eu cum functioneaza planificarea. :cry:

Editat de Jullye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca va certati, eu ma enervez. Si voi nu vreti sa ma vedeti nervos. Mai ales ca-s in sevraj.

Ontopic, va rog, fara "ce ai cu ala sau cu aia".

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de cat de personalitate e el. E vorba de mult mai mult decat atat. Cine l-a urmarit, mai ales in ultima vreme, i-a observat inclinatiile. Vezi filmele regizate de el, vezi Semne (sau cum se numea). Pentru unii o fi teoria conspiratiei, pentru altii e realitate. O realitate pentru care noi suntem prea mici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca va certati, eu ma enervez. Si voi nu vreti sa ma vedeti nervos. Mai ales ca-s in sevraj.

Ontopic, va rog, fara "ce ai cu ala sau cu aia".

Multumesc.

 

nu te supara G. dar nu faceam decat sa comentam niste informatii din postul initiatorului acestui topic

nu prea vad nici cearta si nici offtopicul :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu te supara G. dar nu faceam decat sa comentam niste informatii din postul initiatorului acestui topic

nu prea vad nici cearta si nici offtopicul :cry:

Bine, creca sunt io paranoic.

Noapte buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astia.

M Jackson a luat-o razna cu melodii de genu =>

:lol:

Tu vezi ce sugereaza videoclipu :doh: ?

Vezi ca zice p-acolo.... "You can never get me /You can never kill me" :cry:

 

A LUAT-O RAZNA !

De fapt... a fost bolund din momentu in care s-o albit... nush daca se fac teste psihologice pentru asa ceva.... mai ales LUI. Dar trebe sa fi nebun de legat sa-ti schimbi pigmentii :o:

 

I can only warn you,not teach you....Beware of what you DREAM for.... THE GODS HAVE A WAY OF PUNISHING SUCH PRIDE !

Editat de Resigned

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt trimisul "Astora".

You are next!

 

 

Eu am mai auzit teoriile astea conspirationiste, iar 'Astia' sunt de fapt evreii.

Cum ca i s-ar fi inscenat acuzatiile de pedofilie...hm...atunci i s-or fi inscenat si vizitele la Harrod's, cand se ducea si MJ ca omul la 25-30 de ani sa isi cumpere o tona de jucarii.

Sau cand si-a denumit ranch-ul Neverland, peterpan-istic, el fiind obsedat de propria-i copilarie. Obsedat si frustrat in acelasi timp.

Sau cand se inconjura de copii chiar si prin videoclipuri...

 

 

E asa de greu sa admitem ca cineva chiar este dezaxat in ciuda faptului ca face triplo-pirueta si cade in genunchi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

cu depigmentarea nu e cert ce s-a intamplat. se stie ca suferea de o boala de piele ce cauza acest lucru de aceea nici nu avea voie sa stea in soare, cand iesea in public purta mereu palarie, uneori si umbrela.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu depigmentarea nu e cert ce s-a intamplat. se stie ca suferea de o boala de piele ce cauza acest lucru de aceea nici nu avea voie sa stea in soare, cand iesea in public purta mereu palarie, uneori si umbrela.

Astea sunt scorneli.

 

El a vrut sa se faca alb, deci cand te pui cu Mama Natura, sa nu te miri ca ajungi in halul asta.

Nu trebuie sa gasim explicatii rezonabile pentru un gest extrem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu depigmentarea nu e cert ce s-a intamplat. se stie ca suferea de o boala de piele ce cauza acest lucru de aceea nici nu avea voie sa stea in soare, cand iesea in public purta mereu palarie, uneori si umbrela.

Mda... intr-adevar, am observat si eu ca s-a albit TREPTAT .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×