Sari la conținut
Forum Roportal
sodu

eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu vreau sa te jignesc, dar esti doar "un animal de companie" pentru ea. Nu inteleg cum de poti accepta situatia aceasta, si cu o accepta si celalalt individ - daca stie. Cert, este ca persoana aceasta este foarte "versata", daca va "traduce" pe amandoi ca pe niste catelusi. Eu iti sugerez sa-ti clarifici sentimentele fata de ea, si sa iei o decizie definitiva, este pentru binele tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer n-as putea sa suport asa ceva,cat de miss univers ar fi...nuuuu,asa ceva nu se poate ,cum poti sa stai cu ea cand stii ca vb si cu altu? poate ca si gelozia e buna uneori,eu in locul tau as incerca sa o uit si m-as distra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: cred ca asta e un bun exemplu pt ceea ce inseamna absurd al vietii ca o provocare! cred ca asta e una dintre situatiile in care cand un om se gaseste SIMTE ca traieste.....ceva legat de o frenezie si o neputinta de a controla lucrurile, in opozitie cu linearitatea unei relationari (relatii) inertiale....

ma indoiesc de toate lucrurile dar nu ma pot indoi de indoiala mea....e un citat din nush ce filozof.......va zic sigur k petrece mult mai mult timp cu mine.....nush ce se intampla in relatia lor dar sex sigur nu....asa....iar dak eu ii zic k nu ma mai intereseaza il lasa sigur.....dar faza e ca mie foarte greu sa fac asa ceva....am incercat odata....dar nu mi-a reusit mult timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma indoiesc de toate lucrurile dar nu ma pot indoi de indoiala mea....e un citat din nush ce filozof.......va zic sigur k petrece mult mai mult timp cu mine.....nush ce se intampla in relatia lor dar sex sigur nu....asa....iar dak eu ii zic k nu ma mai intereseaza il lasa sigur.....dar faza e ca mie foarte greu sa fac asa ceva....am incercat odata....dar nu mi-a reusit mult timp

 

 

Mai sodule, bine-ai revenit!

Ia citeste tu la rind toate mesajele de pe topicul tau si numara citi oameni sint de acord cu varianta ta si citi nu...

Sti cum se spune, cind 2 oameni iti spun ca esti beat, te duci si te culci...

Daramite cind 20 de forumisti iti spun aceeasi chestie, tu tot pe-a ta o tii? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai sodule, bine-ai revenit!

Ia citeste tu la rind toate mesajele de pe topicul tau si numara citi oameni sint de acord cu varianta ta si citi nu...

Sti cum se spune, cind 2 oameni iti spun ca esti beat, te duci si te culci...

Daramite cind 20 de forumisti iti spun aceeasi chestie, tu tot pe-a ta o tii? :crazy:

stai putin....am citit mesajele voastre si va dau dreptate.....da....tre sa renunt aveti cu totii dreptate...........o sa va zic ce s-a mai intamplat peste o saptamana......faza e ca azi a fost la mine....si a fost fain si e foarte tare ....gandeste super fain si eu zic k e de mine inca...............eu tind sa cred k vrea sa ii demonstreze aluia ca nu se potrivesc sau ceva de genu........vorbeste cu el la telefon de fata cu mine....si ii vorbeste foarte naspa...........ii mai dau o saptamana....mai vorbim peste o saptamana .......si nu va mai luati de mine asa tare.......:crazy:

 

cand te vei satura sa fii dus de nas, situatia asta neplacuta dar placuta se va rezolva de la sine.

si asta e o chestie....inca nu m-am saturat...mai rezist putin:)...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stai putin....am citit mesajele voastre si va dau dreptate.....da....tre sa renunt aveti cu totii dreptate...........o sa va zic ce s-a mai intamplat peste o saptamana......faza e ca azi a fost la mine....si a fost fain si e foarte tare ....gandeste super fain si eu zic k e de mine inca...............eu tind sa cred k vrea sa ii demonstreze aluia ca nu se potrivesc sau ceva de genu........vorbeste cu el la telefon de fata cu mine....si ii vorbeste foarte naspa...........ii mai dau o saptamana....mai vorbim peste o saptamana .......si nu va mai luati de mine asa tare.......:crazy:

 

 

si asta e o chestie....inca nu m-am saturat...mai rezist putin:)...

 

 

Ok! Bafta multa! Asteptam noutati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...am crezut-o si e adevarat......in fine sa presupunem ca e cum zic eu

sigur că poţi presupune ce vrei, chiar şi faptu' că n'ai făcut laba niciodată ! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...am crezut-o si e adevarat......in fine sa presupunem ca e cum zic eu

Am si eu 2 intrebari: Cum poti crede tot ce-ti spune, fara sa probezi? De unde sti ca ceea ce-ti spune este adevarat - ca doar sa presupunem ca nu urmaresti ce face noaptea? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×