Sari la conținut
Forum Roportal
Shiva*

Ce m-ar face mai fericit(a) astazi?!

Postări Recomandate

Avem aici un topic pentru nimic care este destinat pasurilor, neimplinirilor ... indoielilor... a lucrurilor ce ne framanta, ce ne deranjeaza, in general...

Eu vreau acum de la voi sa-mi spuneti de v`ar face mai fericiti astazi, cu ajutorul a ce v`ati simti mai completi shi mai impliniti, ce anume v`ar bine-dispune?

Eu ieri am fost data peste cap total... Am piciorul luxat, am fost singura...

Deshi nu eram trista, parca imi lipsea ceva...

Eu stiu, o persoana care sa vina cu ceva cald , sa aduca ceva frumos in sufletul meu...

Shi dak as fi primit o simpla floare, m-ash fi simtit cu cel putin 10% mai bine, chiar dak eram ok ...

 

Pe voi ce v-ar ajuta?

Editat de Shiva*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi lipseste ceva maniacil, care sa-mi ocupe mintea :) in rest e de "tAte pt tAtzi"

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un pic de soare si o zi mai linistita pentru prietenul meu..ca atunci am si eu o zi linistita..atat pt azi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ieri am fost data peste cap total... Am piciorul luxat, am fost singura...

 

:) pune gheata pe partea luxata, nu forta piciorul cel putin trei zile si seara unge-l cu antiinflamatoare. Sanatate multa!

 

Referitor la topic: astazi m-ar face fericita rezolvarea unor documente si mi-as dori mai putina birocratie :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi misto sa treaca andreea marin pe aici ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-ar face fericita macar o zi alaturi de EL. Vremea este perfecta...Soarele exact cum imi place mie...Numai EL lipseste... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca suna aiurea...dar eu sunt fericit cand vad lumea in jurul meu razand si fiind fericita..in rest, important este sa fii sanatos si sa ai cateva grame de noroc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca suna aiurea...dar eu sunt fericit cand vad lumea in jurul meu razand si fiind fericita..in rest, important este sa fii sanatos si sa ai cateva grame de noroc!

 

Movule, ce bine le zici uneori :)

 

Sa stii ca e mult mai important sa fii sanatos si sa ai un macar un gram de noroc, iar fericirea vine de la sine:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×