Sari la conținut
Forum Roportal
sodu

eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

.....eu nu sunt un baiat rau dar pentru a face un bine mai mare e nevoie de un rau mai mic:)

mdea, bine zicea nenea ăla ca "somnu' raţiunii naşte monştri " ... :crazy:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tu ai crezut-o , mai poate chiar asa e ,cine stie

mi-ai raspuns la ultima intrebare, celalalt stie de existenta ta?

stie ca ne mai vedem....dar nu cred k stie ce facem asta e sigur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pfuai ce ciuda am pe tine?

ei stiau?

banuiesc ca nu?!

Ala cu care eram nu,da ala cu care voiam sa fiu da,dar ii ziceam ca eu pe el il iubesc si de celalalt nu ma pot desparte ca ma iubeste prea mult si l-as face foarte mult sa sufere,si vazandu-i suferinta as suferi si eu,si el avea un suflet mare si imi dadea dreptate si inca imi zicea ce buna sunt :crazy: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stie ca ne mai vedem....dar nu cred k stie ce facem asta e sigur

la fel ca tine , probabil :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba frate da cine esti tu mah????...cum poti sa judeci o persoana pe care nici nu prea o cunosti in asemenea maniera?

vorbesti parca barfindu-ma si fara pic de respect:(.....daca ai chef de mijtouri fa in alta parte te rog!

 

aşa , aşa ... fi bărbat, ce puţa ta ! :crazy:

 

 

oricum, nu fi trist ... poate faceţi prin rotaţie ! :crazy:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......ne mai vedem ...mai vorbim.....si mai facem si multe altele inclusiv sex.......dar mai este un DAR.....ea are prieten si inca nu am reusit sa o fac sa renunte la el....faza naspa e ca ei doi au mai fost impreuna........si mai naspa e ca nu pot sa renunt la ea pt k mi-a sucit mintile........imi zice ca ma iubeste dar tot se mai vede cu ala:((((((....sincer cateodata incep sa imi pierd cumpatul si ma port urat cu ea(adik prin ironii si greturi cum le zice ea.....am incercat metoda de a nu o mai cauta si de a nu ii mai raspunde la telefonane.....dar nu am rezistat mult:(.......ea imi zice k ma ubeste dar se vede si cu ala:(((((((9.....ce sfaturi imi dati????

mei observ k fata asta te cam ia de prost(scuza`ma k itzi spun)dar nu stiu cum poti accepta sa imparti o fata totusi n e un obiect,dar observ k tu pentru ea esti doar o jucarie sexuala q kre isi satisface placerile cand n`are ce face alceva mai bun shi io zic sa fi barbat si sa pui punct in aceasta relatie kre nu are nici un viitor.te sfatuiesc sa itzi iei o vacantza undeva intru`n loc q moolte fete frumoase unde sa poti sa o uiti sau macar sa incerci sa o eviti,incearca sa iti faci alta prietena mai buna dekt ea k sa vada k nu e ea centrul universului tau :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy:

 

ce de k, tz, sh, fz, etc :crazy:

wtf :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×