Sari la conținut
Forum Roportal
sodu

eu si prietena mea suntem despartiti.....DAR.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe el il iubeste si de tine ii place la pat...sau va iubeste pe amandoi(si eu am fost in situatia sa iubesc doi deodata :crazy: )nu esti tu in stare sa lasi naibii o fata care isi bate joc de tine?eu in locul tau nu as face nici un compromis,si as calca peste sentimente si as face ce imi spune ratiunea...

 

Hehe! A venit Mira de la scoala! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu mai am o nelamurire: de ce o numesti prietena ta? :crazy:

 

 

pentru că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fosta.....e bine?

 

 

da......cred ca de asta nu? sau de ce mi-o fi spus?

Mai,eu nu cred ca de asta.O persoana extrem de sincera deobicei are constiinta ,pe cand ea nu prea pare sa aiba.Intreab-o pe ea :crazy:

 

apropo , El stie de existenta ta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hehe! A venit Mira de la scoala! :crazy:

Sunt atat de extenuata... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai,eu nu cred ca de asta.O persoana extrem de sincera deobicei are constiinta ,pe cand ea nu prea pare sa aiba.Intreab-o pe ea :crazy:

 

apropo , El stie de existenta ta ?

faza e ca dupa ce mi-a spus am fost la ea....iar in seara respectiva mi-a spus ca ma iubeste si ....na a fost fain si atunci;))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu cred k poti sa iubesti fara numar....cum adik iubesti doi deodata??

Adica nu stiu daca a fost iubire,dar aveam aceleasi sentimente pentru amandoi,amandoi ma iubeau,nu voiam sa renunt la unul,dar il voiam si pe celalalt,poate ca egoismul a fost de vina...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faza e ca dupa ce mi-a spus am fost la ea....iar in seara respectiva mi-a spus ca ma iubeste si ....na a fost fain si atunci;))

o sa incerc sa o scot din sufletul meu dar fara sa stie ea.....si atunci o sa ii raspund cu aceeasi moneda.....eu nu sunt un baiat rau dar pentru a face un bine mai mare e nevoie de un rau mai mic:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica nu stiu daca a fost iubire,dar aveam aceleasi sentimente pentru amandoi,amandoi ma iubeau,nu voiam sa renunt la unul,dar il voiam si pe celalalt,poate ca egoismul a fost de vina...

pfuai ce ciuda am pe tine?

ei stiau?

banuiesc ca nu?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca toata lumea ar gandi la fel nu am mai evolua......sunt pareri si pareri.......uite o parere de analizat mai cu atentie

pai nu am in minte izolarea fiecarui individ cand spun ca REAL e ceea ce fiecare in parte traieste! A fos o incercare de a spune ca nu turma arata directia, ci omul insusi o construiste. Ceilalti exista si (in-)evoluam pt ca relationam, doar animale sociale suntem! Pot sa-si exprime una sau alta opinie, dar exista riscul de a ne transpune proriile lor alegeri prin influenta pe care o au asupra noastra. De aceea spun ca important e ca omul sa caute IN EL raspuns la probleme, iar cand nu gaseste (pt ca,pt ca sau pt ca....!) Cineva care ne depaseste in intelepciune si intelegere are "grija" sa ne aseze in fata semne care sa ne orienteze!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faza e ca dupa ce mi-a spus am fost la ea....iar in seara respectiva mi-a spus ca ma iubeste si ....na a fost fain si atunci;))

si tu ai crezut-o , mai poate chiar asa e ,cine stie

mi-ai raspuns la ultima intrebare, celalalt stie de existenta ta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×