Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Reclame la TV

Postări Recomandate

imi placea si reclama la salam ifantis... cand incepe copilasul ala sa cante: "n-am nevoie de painica, n-am nevoie de branzica, vreau salaaaaam ifantiiiiiiiis" :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu i-am luat fiica-mi biscuiti pepito ca ii place reclama,cit despre reclama la natty,cu 'baba cloanta cotoroanta'.vine din orice punct din casa s-o vada.asa ca luam si natty.

reclama mea preferata ramine cea cu 'razboiul stelelor' iar ea e foarte atenta la cea cu tipa gravida care bea apa minerala,nu stiu marca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-am adus aminte de prima reclama data dupa revolutie... era la adidas torsion si o dadeau in timpul meciurilor de la c.m. de fotbal italia 90...

dar mai tine careva minte reclama la nova brazilia?... cu aiuritul care vedea in aburul cafelei pe o tipa imbracata in margele care se batzaia... acum cel mai mult imi place reclama la pepsi cu maimuta... ce sictirita casca si trage de volan... :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar mai tine careva minte reclama la nova brazilia?... cu aiuritul care vedea in aburul cafelei pe o tipa imbracata in margele care se batzaia...

 

Da, da. O mai tin minte. Pe atunci era la mare cautare Nova Brasilia. Acum s-au dat la fund de tot. :doh:

Si alta reclama care-mi place, este cea pe care o dadeau asta iarna la Jacobs Kronung cu Alintaroma. Aceea cu Mos Craciun si pustoaica care-l ademeneste pe Mos cu o cana de cafea Jacobs.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in ultima vreme imi place foarte mult reclama la adidas cu "jose" dar nu o da prea des. sunt mai multe variante dar eu ma refer la cea in care joaca el fotbal cu "profesionistii" si il scoate pe olivar kahn din echipa iar la sfarsit urla maica-sa la el "jose, acasa!!!!" finalul e total neasteptat, am crezut ca mor de ras!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma deranjeaza reclamele misogine, mai ales alea la nu stiu ce branza: "cand o sa fiu mare o sa ma lase sa-i conduc masina", "fetele astea...e atat de greu sa le multumesti...", reclamele la detergenti si produse de curatat in care apar numai gospodine odioase (si barbati nu), alea la iaurt activia cu femei nasoale si constipate (vai de mine cat le detest ggrrrr). Ori oi avea io vreo problema, ori sunt prea multe reclame misogine pe posturile romanesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aia cu tipii imbracati in alb, care umbla in spatele "proprietarului" lor? misto, dar e interesant ca eu o am de pe net de vreo 3 luni si ceva. presupun ca e imprumutata de pe la alte televiziuni.

 

si imi mai placea reclama aia la altex, cand il arunca 2 pe un preot pe gean: "Ti-am zis ma, ca nu e Batman?". :crazy: Si asta ca sa-ti iei TV. Sigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie a inceput sa-mi placa si reclama la Dero: face si bulbuci... vreau doua: una pentru colorate si una pentru albituri... hai fuguta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×