Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Reclame la TV

Postări Recomandate

Thancas.....Cica sunt ghiocel :doh:)

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Thancas.....Cica sunt ghiocel :doh:)

:good:

[snapbacca]57332[/snapbacca]

...Prietenii stiu de ce... :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reclamele la Sprite nu se compara cu nimic altceva. Sunt originali si o tin pe aceeasi frecventa pe langa faptul ca sunt ceea ce imi place mie...Isi sparge unu capu' ; Altu se crede stanca si sta in fata trenului; Altii participa la turul Frantei..etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce impact au reclamele de la TV daca sunt bine facute. Eu de exemplu am cumparat un Pate de ficat (Sibiu) tocmai datorita reclamei de la tv. Mi-am consultat prietenii si am afalat ca nu sunt singurul.

Acum ar mai fi si reclama la Unirea care nu o inteleg deloc. Poate este buna pentru targetul bauturii ....

Voua ce reclame va plac si care nu.

[snapbacca]1439[/snapbacca]

 

Howzit!

 

Cea mai bamboocha reclama mi se pare cea la fanta. Un concept international desigur, insa tot e tare. Imi mai placea cea pentru Sprite cu "Fiare pentru fiara din tine". Super tare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Howzit!

 

Cea mai bamboocha reclama mi se pare cea la fanta. Un concept international desigur, insa tot e tare. Imi mai placea cea pentru Sprite cu "Fiare pentru fiara din tine". Super tare!

[snapbacca]58036[/snapbacca]

 

Si mie imi place... chiar aveam intr-un timp status pe Yahoo! "Bamboocha is everywhere"... :De :De :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place cea de la biscuitii delma cu 8 vitamine ptr voinicul din tine...super pustiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce impact au reclamele de la TV daca sunt bine facute. Eu de exemplu am cumparat un Pate de ficat (Sibiu) tocmai datorita reclamei de la tv. Mi-am consultat prietenii si am afalat ca nu sunt singurul.

Acum ar mai fi si reclama la Unirea care nu o inteleg deloc. Poate este buna pentru targetul bauturii ....

Voua ce reclame va plac si care nu.

salut!

mie imi place reclama de la DANONINO, aia cu :"mami ai vazut?!"..... e bestiala! de o jumate de an o caut peste tot si nu o gasesc! apropo! daca o aveti careva va implor sa-mi scrieti un e_mail la simina16ro@yahoo.com. :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×