Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Reclame la TV

Postări Recomandate

Unele reclame sunt chiar marfa facute iar altele sunt chiar aberante! :D

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
reclama de la orange cu "Draga Mos Craciun....." e super. nu stiu unde o pot gasi.poate ma ajutati voi...

 

Mie-mi place melodia din aceasta reclama daca te intereseaza:

The Carpenters-(They Long To Be) Close to You

 

si reclama care imi place e aia in care bea ala bere in ajun de Craciun si magazinele se inchid si gaseste acel catzelus si il duce sotiei....imi place figura lui de la sfarsit =)) :D :pardon: :yes:

Editat de ramonik_a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place reclama de la Sprite - Spune pe bune si cea de la Orbit cand incepe meciul si pe stadion sunt doar cativa spectatori, iar ceilalti s-au dus sa se spele pe dinti (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi plac reclamele de la stela artois.parerea mea este ca reclamele sunt mult mai inteligent facute decat prin anii 90 cand vedeai numai detergentzi pe la televizor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum ar mai fi si reclama la Unirea care nu o inteleg deloc. Poate este buna pentru targetul bauturii ....

Voua ce reclame va plac si care nu.

Normal. La ce gust are, target-ul este acela care l-ai intuit. De vazut si in reclama, esantionul reprezentativ...

Si, sa fiu sincer: produsul are din partea mea : nota 5 pt. aspect, nota 4 pt. gust, si nota 7 pt. reclama, ca are totusi ceva urme de umor...

 

imi plac reclamele de la stela artois.parerea mea este ca reclamele sunt mult mai inteligent facute decat prin anii 90 cand vedeai numai detergentzi pe la televizor.

Chestia cu vagonu' restaurant e tare...( unde chelnerul dispare un moment si decupleaza vagonul pentru a putea turna berea asa cum trebuie...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De multe ori nu mergem la un magazin special ca sa cumparam un produs dar daca il vedem il cumparam si pentru ca am vazut reclama de la TV.

Intr-adevar, reclama de la Unirea e cea mai mare porcarie din istoria reclamelor.

 

 

andrei, dragutule, se vede ca esti inca pusti. tu nu faci parte din publicul tinta vizat de reclamele la unirea. asa ca nu ai nici un drept sa iti spui parerea.

pur si simplu nu au fost facute pentru tine, sa le apreciezi tu.

 

unirea si-a atins scopul cu varf si indesat in urma reclamelor respective. muncitorii, de exemplu, au ras, probabil , in hohote cand au vazut reclamele. si au luat unirea.

mai invata cate ceva despre publicitate si dupa aia mai vorbim.

oricum, daca e sa aleg dintre reclama la unirea si cea la rachiu aprig de calnau, o aleg fara discutie pe a doua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt o mare iubitoare de publicitate,am sute de reclame.....cum pot sa vi le postez.???...am tot incercat sa le fac atasament si nu merge.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unele reclame sunt de-a dreptul penibile, dar unele sunt comice. cele mai tari reclame le fac cei de la altex. cea cu halatul e buna.

ziceti-mi si mie de unde o pot lua plss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×