Sari la conținut
Forum Roportal
estella

despre dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai tu esti ala care a cautat probleme in mesajele din urma. deci tu te stresezi. si eu te eliberez de o buba - nu e nici o legatura. gata. a zburat !

nu-i asa ca te simti mai bine? hai, zi, fii sincer... :o:

sunt mai sincer decit iti poti inchipui ..... eu am cautat probleme??? :jester: adica inteleg textul ca e atit de simplu iar tu scoti din el " probleme" si eu sunt vinovatul? dupa cum spuneam te supraestimezi ;)

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca mergeti ca innecatii dupa ambalaj , innecati ramaneti ...helllooo! ochii mari urechile de elefant ... cine merge dupa ambalaj de ambalaj are parte ... chiar nu mai stim sa simtim omul de langa noi? ce faceti cu inima aia, o tineti de ambalaj?

 

estella, cand ma gandesc ca erai mare sfatuitoare pe la psihologie si acum cites ineptiile pe care le-ai intele dintextul unui om simplu...ma gandesc cu compasiune la "pacientii" tai

 

parca si te vad ... daca nu mergi deloc dupa ambalaj inseamna ca nu ai ;) si mai esti si tzatza pe deasupra...

si ...hai, ia joaca-te tu in alta parte ... nici nu sti ce vb, nu am postat la psihologie... 90% postez la dragoste si jocuri...si nu vad de ce ti-as da tie explicatii

nu eu sunt subiectul aici si nici nu am cerut sa fiu analizata... cred ca nu prea ai ocupatie... asteapta sa-mi fac topic la 'despre membrii'

respect si iau in considerare fiecare parere referitoare la subiect, nu am criticat si jignit pe nimeni. fiecare cu filozofia lui de viata...

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt mai sincer decit iti poti inchipui ..... eu am cautat probleme??? :P adica inteleg textul ca e atit de simplu iar tu scoti din el " probleme" si eu sunt vinovatul? dupa cum spuneam te supraestimezi :doh:

multa iubire

daca ai inteles textul, bravo tie. inseamna ca poti sa te concentrezi cu toata atentia asupra subiectului homosexualitatii si sa ma lasi pe mine sa-mi lamuresc problemele cu estella. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ai inteles textul, bravo tie. inseamna ca poti sa te concentrezi cu toata atentia asupra subiectului homosexualitatii si sa ma lasi pe mine sa-mi lamuresc problemele cu estella. :cheer:

nop..... :P " nu mor caii cind vor cainii" :doh: atentia mea e" oriunde" :cry:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
parca si te vad ... daca nu mergi deloc dupa ambalaj inseamna ca nu ai :cheer: si mai esti si tzatza pe deasupra...

si ...hai, ia joaca-te tu in alta parte ... nici nu sti ce vb, nu am postat la psihologie... 90% postez la dragoste si jocuri...si nu vad de ce ti-as da tie explicatii

nu eu sunt subiectul aici si nici nu am cerut sa fiu analizata... cred ca nu prea ai ocupatie... asteapta sa-mi fac topic la 'despre membrii'

respect si iau in considerare fiecare parere referitoare la subiect, nu am criticat si jignit pe nimeni. fiecare cu filozofia lui de viata...

 

nu tu esti subiectul ci mesajele care le transmiti ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nop..... :cheer: " nu mor caii cind vor cainii" :P atentia mea e" oriunde" :doh:

multa iubire

bine, tretinule, bine... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai numai tretini pot spune "bine" :cheer: :P

multa iubire

te deranjeaza daca-mi explici ce-ai vrut sa spui cu asta ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cind imi explici ce ai vrut sa zici tu cu replica ta :doh:

multa iubire

ai zis ca nu mor caii cand vor cainii...deci am presupus ca tu esti calul in povestea asta...ce nu-i clar? aaa...cuvantul "tretin" ?

:P

recomand cu caldura dexul si povestirile lui ispirescu.

 

e randul tau, iubaretule. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×