Sari la conținut
Forum Roportal
devilk

Cuvintele perfecte ce as putea sa ii zic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

zeci de fete ar da orice numa sa le bag in seama si fete frumusele nu ultimele ragalii scuzati expresia ma simt nasol ca o folosesc dar totusi asa e dar nu ma trage inima :lol2: ce sentimen nasol....apropo stiati ca baga argoul in dex?:airkiss:) offtopic dar abia astept sa vad definitia la handel...:whack:) oricum sa revin nu ma schimb dar totusi o vreau inapoi....o iubesc:X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in primul rind "tu vrei sa spui" dar te opreste "starea" si miile de raspunsuri pe care ti le inchipui ca ti le va da...... :airkiss: cu alte cuvinte "gindesti" atit intrebarile tale cit si raspunsurile "ei" cu capul tau...... :whack: si te simti blocat...... ai sentimente pt ea si iti e "teama" ca nu le are si ea...... sau "te temi" sa nu spui ceva gresit..... sau " sa nu o superi"....... etc si atunci "curajul" la tine nu mai e..... si din pacate "fetele" simt nehotarirea asta........ :lol2: daca la inceput le "place" ca te considera sensibil etc..... in final te " cred" nehotarit in ceea ce le priveste ....... ce poti sa faci? simplu...... sa fi tu..... cu bunele si mai "putin bunele" tale...... asta inseamna sa stii "sa te prezinti" (ce iti place , ce nu iti place etc )...... si sa nu vrei sa "o impresionezi " cu tehnici ..... ci cu realitatea ca asa esti....... :doh: fa pasi mici in a te defini...... si lucrurile vor veni de la sine....... :o:

multa iubire

 

Sunt de acord cu Listener ... prin asa ceva am trecut si eu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Devilk-ule,

fii antena la mine si baga la cap. Nu tu esti de vina. Femeile oricum nu stiu sa comunice. Ele stiu sa trancaneasca, dar nu sa comunice. Si se mai si lauda cu asta, cica: "sunt multitask-ing si pot discuta mai multe deodata" cand de fapt nu se pot concentra pe nici un subiect asa cum ar trebui.

Tu fii tu insuti, vorbeste despre ce vrei si iti face placere si daca nu merge inseamna ca nu era pentru tine. Nici o femeie din lumea asta nu merita sa te schimbi pentru ea. Si nici o femeie pe lumea asta nu este potrivita pentru un barbat. Trebuie doar sa o gasesti pe cea care este cel mai aproape de ceea ce ti se potriveste tie. Atata tot.

 

Nu complica lucrurile ca vei trai din iluzii si vei sfarsi in deceptii.

 

loveme

1. Dextere, bine ai revenit! Mie mi-ai lipsit! :whack: :lol2: :airkiss:

2. Ca stiu barbatii sa comunice!

3. Dextere mama, copilul are 17 ani , daca ii va spune doar ce vrea el si ce ii face lui placere, fata il va crede egoist.

4. Si desigur nici un barbat potrivit pentru o femeie . :doh: Dextere ai multa dreptate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma nu inteleg o chestie a zis sa nu ma comport de park am fi impreuna dar ea imi trimite pupici inimioare chesti nu mai inteleg nimica.Stie careva care-i treaba>?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma nu inteleg o chestie a zis sa nu ma comport de park am fi impreuna dar ea imi trimite pupici inimioare chesti nu mai inteleg nimica.Stie careva care-i treaba>?

 

 

tine la tine spiteful.gif probabil s-a saturat sa ii zici mereu aceleasi chestii .. doh.gif

mai pune si tu picioru'n prag si vorbeste-i despre ceva la fata :o:

nu ai nimic de pierdut daca o faci ;)

insa, daca nu o faci iti va parea rau :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da-i o floare (un trandafir carnos rosu) si un ursulet cu inimioare si cere-i prietenia (intr-un loc retras, nu in fata clasei)

Editat de csampetru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o vreau inapoi....o iubesc:X

Esti sigur? Ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa ti se indeplineasca dorintele si atunci chiar ca nu mai ai pe cine da vina :o:)))

Din experienta mea de 33 de ani de viata spun doar atat: lasa lucrurile sa curga de la sine. Nu impinge oamenii de la spate. Nu vei reusi niciodata sa faci lumea mai buna sau relatia mai reusita. Merge sau nu merge. Fiecare dintre noi e doar o mica pietricica intr-un rau de munte. Gaseste-ti locul tau in lumea asta si bucura-te pentru ce ai, nu plange pentru ce nu poti avea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Dextere, bine ai revenit! Mie mi-ai lipsit! ;) :cheer: :o:

2. Ca stiu barbatii sa comunice!

3. Dextere mama, copilul are 17 ani , daca ii va spune doar ce vrea el si ce ii face lui placere, fata il va crede egoist.

4. Si desigur nici un barbat potrivit pentru o femeie . :doh: Dextere ai multa dreptate!

Kilkoano,

1. Incantat, papusa.

2. DA. Intre ei. Cu femeile oricum nu se poate comunica prea bine. :o:)

3. Daca atat o duce mintea, atunci nu e coapta destul :doh:

4. stiu, ca in bancul ala de zicea ca o femeie are nevoie de 4 animale de casa: un taur la munca, un leu un pat, (mai era ceva..) si un magar sa plateasca pentru tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×