Sari la conținut
Forum Roportal
lavvinya

Cea mai buna mancare pentru caini

Postări Recomandate

la fel a patit lupul meu...

am zis ca-i de la mancare...ulterior a a inceput sa-i cada parul acolo!! am vb cu veterinarul ...mi-a dat niste pastile si un spray pt uz extern...si i-a trecut!...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ii treaca !

Nu stiu ce ii fac acele pastile dar trebuie sa il scot afara de mai multe ori pe zi. :crazypilot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper sa ii treaca !

Nu stiu ce ii fac acele pastile dar trebuie sa il scot afara de mai multe ori pe zi. :crazypilot:

 

 

daca ti le-a dat medicu' e ok...

daca le dai tu dupa "ureche" e naspa!....poate sa aiba si-o ciuperca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asteapta si tu!

tu ,cand schimbi meniul ,nu te-apuca "cufureala"??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu. :crazypilot:

 

 

.... ia pleaca tu de acasa trei zile ...mai ia si niste pastile pt...ureche sa vezi de cate ori pe zi, vizitezi closetul!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

revenind totusi la subiect..... pot sa va zic ca inafara de oase fierte eu nu pot sa ii dau mancare gatita(orez,legume) cainelui meu deoarece vomita si binenteles face diaree...doctorul mi-a recomandat,am incredere in el deoarece am avut mari probleme in trecut si datorita ajutorului lui mai am catzelul!

 

cand ajung sa mai fac cate ceva prin bucatarie ii dau dar in portii ff mici, si trebuie sa am mare grija sa nu fie nici macar un pic de sare!

 

am luat mancare Guabi,va tin la curent !:crazypilot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
revenind totusi la subiect..... pot sa va zic ca inafara de oase fierte eu nu pot sa ii dau mancare gatita(orez,legume) cainelui meu deoarece vomita si binenteles face diaree...doctorul mi-a recomandat,am incredere in el deoarece am avut mari probleme in trecut si datorita ajutorului lui mai am catzelul!

 

cand ajung sa mai fac cate ceva prin bucatarie ii dau dar in portii ff mici, si trebuie sa am mare grija sa nu fie nici macar un pic de sare!

 

am luat mancare Guabi,va tin la curent !:crazypilot:

 

daca-i un catel mic poti "jongla" cum doresti cu mancarea!...cunosteam pe cineva care dadea numai gratar catelului...nu manca altceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avantajul meu ... :roll: Eu ii dau si gratar - sau ii fierb carnea si mai pun un morcov, iar cand iau cartita de pe foc sta langa masa pana se raceste mancarea. Era sa uit de suplimente, biscuti, rulouri, bomboane pt catei ( astea se dau cu masura,max. 4 buc pe zi ).. Asa se cresc adevaratii caini de paza de 8-9 kg. :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×