Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cum vei arata peste 40 de ani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:cheer:

Stai sa ghicesc. Peste 45 de ani o sa ai 67? =P~

 

vrei sa intru in depresii dupa acuma sau ce 8) pe mn nu ma sperie gandul ca as imbatrani ..eu vreau sa imbatranesc frumos , sa inaintez pe plan spiritual ca atunci cand ma voi uita in urma mea sa nu regret anii care au trecut ci cea ce trebuia sa mai invat ..:stink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la 69 de ani? =P~

 

o sa fiu spaima puştimii din cartier

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cheer: o doamne nu ce poze:))))))))))))))) nu ma imaginez asa ..deja am palpitatii

 

si unde mai pui ca uneori, la unii viata bate pozele =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum voi arata peste 40 de ani??? si mai spuneti ca aici e coltu vesel???

nici nu stiu daca mi-as dori sa ajung la 80

hai ca ma ia cu depresii, ma duc la coltul trist sa-mi vars amaru =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum voi arata peste 40 de ani??? si mai spuneti ca aici e coltu vesel???

nici nu stiu daca mi-as dori sa ajung la 80

hai ca ma ia cu depresii, ma duc la coltul trist sa-mi vars amaru :cheer:

nu tre sa fii trista ...ai sa fii o batranita draguta care -si iubeste nepotii .Sau vrei sa fii tanara forever =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu din Noiembrie incep sa scad,nu mai adaug nimic.Asa ca peste 40 de ani o sa arat ca un june de 5 anisori si o sa "ma dea la gradinita".Acuma nu sunt sigur cine o sa ma dea =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu din Noiembrie incep sa scad,nu mai adaug nimic.Asa ca peste 40 de ani o sa arat ca un june de 5 anisori si o sa "ma dea la gradinita".Acuma nu sunt sigur cine o sa ma dea :cheer:

 

pai pana n-ai scazut de tot si inca mai ai cu ce, pune mana si fa niste copkii...... si ete-astora, drept rasplata ca i-ai facut, cere-le sa te duca peste 40 de ani la gradi, cand te-oi intoarce tu la suzeta si pampersi 8) =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai pana n-ai scazut de tot si inca mai ai cu ce, pune mana si fa niste copkii...... si ete-astora, drept rasplata ca i-ai facut, cere-le sa te duca peste 40 de ani la gradi, cand te-oi intoarce tu la suzeta si pampersi 8) =P~

 

Masha,masha! :good: .Pai tu crezi ca eu am stat de lemn tanase pana acum.Daca si fiimea este de acord o sa candidez la lista de bunici tineri, ca eu la varsta ei schimbam deja scutece.Doar ca acum depinde de ea si nu de mine,bine si inca de cineva care "profita" de munculita mea daca ma intelegi?!

Oricum nu o sa-mi schimbe nimeni scutecele te asigur.Rusinea asta n-am s-o accept.Cum am sa o evit nu stiu, dar nu o sa se intample.

Eu insa doar vroiam sa anunt ca am inceput sa intineresc :cheer: :stink:

Editat de Burel001

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×