Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cum vei arata peste 40 de ani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai daca intinerim nu ajungem la chestiile alea.Asta-i spilul.Si daca a dat Domnul minunea sa incep sa intineresc ,poate mai face una si ma opresc pe la 27,28 asa? :cheer: =P~

 

 

mai....tu ai vazut filmul ala cu Brad Bitt care-si spunea Benjamin Button, nu? 8)

stii ca si chestia asta cu realitatea confundata e un prim semn.de boala ..da acuma nu-s cum ii zice ...incepe cu s si se termina cu...na ca am uitat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne fereste ..ce pesimista esti =P~ mi-ai dat fiori pe sira spinarii si doar nu suntem in coltul trist

Pur si simplu, nu cred ca voi trai mai mult de 75 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai....tu ai vazut filmul ala cu Brad Bitt care-si spunea Benjamin Button, nu? =P~

stii ca si chestia asta cu realitatea confundata e un prim semn.de boala ..da acuma nu-s cum ii zice ...incepe cu s si se termina cu...na ca am uitat

 

Na,na,na sau nana ce meriti tu.Altu-i diagnosticul si nu-i din Benjamin Button .Este din ''povesti nemuritoare".Incepe cu "Tinerete fara Batranete " si se termina cu ''Viata fara de Moarte"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Na,na,na sau nana ce meriti tu.Altu-i diagnosticul si nu-i din Benjamin Button .Este din ''povesti nemuritoare".Incepe cu "Tinerete fara Batranete " si se termina cu ''Viata fara de Moarte"

 

 

si la mijloc era ..,,.Calaretul fara cap"....da mai...asta era =P~

 

 

eu cel mai tare ma tem sa nu imi uit cheile acasa cind plec in capot la market si sa mai fiu si cu moatele in par...si sa nu stiu cum ma cheama :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cheer:

 

primesc ceva bun? :stink:

 

 

Hai in crasma sa-ti dau o inghetata ca aici sunt offtopic daca o fac =P~

 

 

 

Consoleaza-te , suntem alaturi de tine ...cu moatele puse pe elestic de la chilot si in pijama 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si la mijloc era ..,,.Calaretul fara cap"....da mai...asta era =P~

 

 

eu cel mai tare ma tem sa nu imi uit cheile acasa cind plec in capot la market si sa mai fiu si cu moatele in par...si sa nu stiu cum ma cheama :cheer:

 

A , pai este perfect.In starea de care vorbesti,ne intalnim si chiar si fara cap de-oi fi ,tu o sa ma vezi de 27 spre 28 de anisori .M-am scos 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Na,na,na sau nana ce meriti tu.Altu-i diagnosticul si nu-i din Benjamin Button .Este din ''povesti nemuritoare".Incepe cu "Tinerete fara Batranete " si se termina cu ''Viata fara de Moarte"

 

 

sau ca aici , sa-ti vinzi sufletul Diavolului =P~

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau ca aici , sa-ti vinzi sufletul Diavolului =P~

 

Grea dilema.Stiu ca se termina prost dar tentatia este imensa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×