Sari la conținut
Forum Roportal
Nebuloasa

Zodiacul defectelor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sagetatori insensibili :jester:

 

restul sunt cat de cat adevarate, dar insensibili? pe bune eu nu am cunoscut, ca sa nu mai zic ca ma stiu pe mine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sagetatori insensibili :jester:

 

restul sunt cat de cat adevarate, dar insensibili? pe bune eu nu am cunoscut, ca sa nu mai zic ca ma stiu pe mine :)

Cred ca autorul a vrut sa zica ca sunt sunt cam neatenti (barbatii sagetator) si eventual prea iubitori de libertate pentru a se lasa manipulati cu lacrimi si smiorcaieli :jester:

Editat de Franco222

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm... asa mai merge! ca eu sunt sagetatoare si sunt uneori prea sensibila! ma incanta orice chichitza :jester:

 

 

oricum imi place zodia mea foarte multtttt :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hhmm...sunt gemeni si nu prea mi se potriveste...descrierea defectelor

oricum nu sunt foarte multumita de zodia mea...as fi vrut una mai puternica..da neah, ma multumesc si cu asta...:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca autorul a vrut sa zica ca sunt sunt cam neatenti (barbatii sagetator) si eventual prea iubitori de libertate pentru a se lasa manipulati cu lacrimi si smiorcaieli 8)

 

Egzagt! :spiteful: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Capricorn

 

Pesimismul si incapatanarea sunt trasaturile definitorii ale Capricornului. In plus, este zgarcit si cantareste totul in bani. Cei din jurul sau nu au calitati si defecte, ci conturi grase in banca. Vor ajunge intr-un final in varf si vor observa ca sunt singuri si nefericiti... pentru ca merita!

 

 

 

Ultima fraza e tragica...poate merge scurtata..."Vor ajunge intr-un final in varf pentru ca merita!" parca suna mai bine! :P :yes:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Capricornul

este zgarcit si cantareste totul in bani. Cei din jurul sau nu au calitati si defecte, ci conturi grase in banca.

Nu am reusit niciodata sa inteleg asocierea dintre Capricorn si bani, e trasa de par. Fecioarele da, au o adevarata fixatie pentru subiect, dar Capricornul? C'mon! :cry: E batut in cap, depresiv, fixist, rigid, dar materialist nu; e prea preocupat de principii si reguli ca sa se incurce cu chestiuni legate de contabilitate (intrebati-i secretara :cry:).

Editat de Deirdre Orca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Capricornul

 

Nu am reusit niciodata sa inteleg asocierea dintre Capricorn si bani, e trasa de par. Fecioarele da, au o adevarata fixatie pentru subiect, dar Capricornul? C'mon! :doh: E batut in cap, depresiv, fixist, rigid, dar materialist nu; e prea preocupat de principii si reguli ca sa se incurce cu chestiuni legate de contabilitate (intrebati-i secretara :lol:).

 

in comparatie cu fecioara capricornul nu e atras de bani. insa capricornului nu-i place monotonia, e vesnic ocupat si ii place sa munceasca mult :haha:, asta facandu-l sa atinga pozitii inalte ceea ce duce la o suma frumisica de bani in cont :D

el personal nu se ocupa de bani si contabilitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sagetator

 

A fost greu sa gasim defectele acestei zodii... dar nu imposibil! Fiecare are o fata intunecata: Sagetatorul este lipsit de tact, nechibzuit, neserios, insensibil si uneori laudaros. Se poate insa mai rau!

...atatea defecte... :lol: si cica se poate si mai rau :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×