Sari la conținut
Forum Roportal
Nebuloasa

Zodiacul defectelor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai da ' ce draqu ridicati in slavi ''leul'' . Sunt cei mai usor de influentat, nicidecum nu este cum va place voua sa-l prezentati .Sunt niste iepurasi , asa ca mai lasati-o moale.

Scorpionii si racii sunt cele mai bune zodii.Restu ' sunt varza, in special >>berbec,capricorn,taur.fecioara/astea sunt ultimele persoane de pe pamant pe care le-asa baga in seama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sagetator

 

A fost greu sa gasim defectele acestei zodii... dar nu imposibil! Fiecare are o fata intunecata: Sagetatorul este lipsit de tact, nechibzuit, neserios, insensibil si uneori laudaros. Se poate insa mai rau!

 

lipsit de tact -poate

nechibzuit - minciunica

neserios - minciuna .. sunt serioasa cand trebuie :jester:

insensibil - cea mai mare miciuna

laudaros - minciuna, minciuna

astea... din punctul meu de vedere ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fecioara

 

Ipohondrii zodiacului. Vesnic preocupati de cat si ce au mancat, de bubita de pe picior si cosul de pe nas. Sunt nesiguri si tematori... mai, mai sa ne fie mila! Ne-am razgandit insa fiindca sunt inselatori si egoisti.

 

:P :P fals!!!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este inutil sa mai spunem ca Racul este nehotarat, inconstant si capricios: face un pas inainte si doi inapoi! Devine apoi frustrat si refuleaza asupra celor din jur. Este capricios, lenes, gelos, posesiv, manipulator si uneori prefacut.

 

nehotarat - foarte

inconstant - poate

capricios - eu sunt :cheer:

lenes - oh daa

gelos - ca nimeni altcineva

posesiv - se poate mai rau ca mine?nu cred

manipulator - incerc si eu :kiss:

prefacut - cine?eu? :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sagetator

 

A fost greu sa gasim defectele acestei zodii... dar nu imposibil! Fiecare are o fata intunecata: Sagetatorul este lipsit de tact, nechibzuit, neserios, insensibil si uneori laudaros. Se poate insa mai rau!

 

Rog a se lua nota, da! :cheer:

 

P.S. Insensibil?!

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rac

 

Este inutil sa mai spunem ca Racul este nehotarat, inconstant si capricios: face un pas inainte si doi inapoi! Devine apoi frustrat si refuleaza asupra celor din jur. Este capricios, lenes, gelos, posesiv, manipulator si uneori prefacut.

 

Nehotarat eu nu sunt ... dar foarte foarte inconstant ... Capricios nu prea :cheer: ... lenes :cheer: ... foarte psesiv :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×