Sari la conținut
Forum Roportal
Nebuloasa

Zodiacul defectelor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Balanta

 

In cazul in care cunosti un mare escroc sentimental, atunci probabil ca e in zodia Balantei. Desi este cunoscut ca un mare visator si vesnic indragostit isi calculeaza intotdeauna avantajele si dezavantajele unei relatii. In plus, e gelos, superficial, nepasator, nesincer, nehotarat (foarte nehotarat!) si cateodata imoral. Cand da gres gaseste scuze care sa il puna intr-o lumina buna in speranta ca va poza drept bunul samaritean. De cele mai multe ori reuse

 

 

 

NU ESTE INTR-ADEVAR...

In mare parte se adevereste... totusi balantele nu sunt SUPERFICIALE in ceea ce priveste dragostea si in mare parte deloc... cateodata da... dar de cele mai multe ori nu... geloase = corect... nepasator = partial corect... nesincer = niciodata... ca stie sa iasa din impas e partea a doua... nehotarat = ADEVARAT... si imoral = niciodata. In rest e ok...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Leu

 

Regele zodiacului este orgolios, arogant, obsedat de sine, dominator. In mod paradoxal, e grozav de lenes. Vanitatea, mandria, si egoismul nu-i permit sa se autoevalueze.

Simte nevoia sa fie in centrul atentiei, sa fie admirat si sa isi domine partenerul (care automat trebuie sa i se supuna). Ii este foarte greu ca la un moment dat sa realizeze ca nu este buricul pamantului.

 

Cam mult adevar in ceea ce ma priveste..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pesti

 

Pestii sunt naivi, influentabili, nehotarati. Isi cauta o partenera -

Editat de mysterious*girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rac

 

Este inutil sa mai spunem ca Racul este nehotarat, inconstant si capricios: face un pas inainte si doi inapoi! Devine apoi frustrat si refuleaza asupra celor din jur. Este capricios, lenes, gelos, posesiv, manipulator si uneori prefacut.

 

Nehotarata da, inconstanta da, capricioasa nici vorba.

"Devine apoi frustrat si refuleaza asupra celor din jur"-fals

Lenesa ? :jester: nuu

Geloasa nu prea

Posesiva, nici asta

Manipulatoare..cateodata

Prefacut..nu prea cred

Nu prea mi se potriveste :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fecioara

 

Ipohondrii zodiacului. Vesnic preocupati de cat si ce au mancat, de bubita de pe picior si cosul de pe nas. Sunt nesiguri si tematori... mai, mai sa ne fie mila! Ne-am razgandit insa fiindca sunt inselatori si egoisti.

Pesti

 

Pestii sunt naivi, influentabili, nehotarati. Isi cauta o partenera -

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sagetator

 

A fost greu sa gasim defectele acestei zodii... dar nu imposibil! Fiecare are o fata intunecata: Sagetatorul este lipsit de tact, nechibzuit, neserios, insensibil si uneori laudaros. Se poate insa mai rau!

 

Sincer laudaros se potriveste :pardon: dar insensibil,neserios,neah :drag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sagetator

 

A fost greu sa gasim defectele acestei zodii... dar nu imposibil! Fiecare are o fata intunecata: Sagetatorul este lipsit de tact, nechibzuit, neserios, insensibil si uneori laudaros. Se poate insa mai rau!

 

...

 

parca am mai raspuns o data la asta...

 

in orice caz, cred ca m-am luminat de atunci. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Leu

 

Regele zodiacului este orgolios, arogant, obsedat de sine, dominator. In mod paradoxal, e grozav de lenes. Vanitatea, mandria, si egoismul nu-i permit sa se autoevalueze.

Simte nevoia sa fie in centrul atentiei, sa fie admirat si sa isi domine partenerul (care automat trebuie sa i se supuna). Ii este foarte greu ca la un moment dat sa realizeze ca nu este buricul pamantului.

 

 

orgolios: poate

arogant:da...recunosc

obsedat de sine:nu....

dominator:da

grozav de lenes:lenes si atat

vanitate:hmm...

mandrie:da

egoism:da

70-80%adevarat :P :alien:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×