Sari la conținut
Forum Roportal
andrei1989

Ceas Biologic aka Trezire la cronometru :| ?

Postări Recomandate

eu nu, ba din contra.. :haha: infrunt situatia :lol2:

dupa aceea ma trezesc si imi zic.. uite inca un cosmar care nu m-a pacalit :lol2:

 

si eu de 2 zile in coace.. de cand a inceput scoala ma trezesc cu 1-2 minute inainte sa imi sune alarma de la telefon.. sau mi-e asa groaza sa o aud ca ma trezesc singura :lol2:

 

naspa, eu daca ma cosmar si nu stiu ce sa fac....gata imi zic in gand ca trebuie sa ma scol si brusc ma scol

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu in vis imi zic asta..nu dupa ce ma trezesc... :haha:

pai eu imi dau seama ca e cosmar, dar imi place sa gasesc rezolvarea.. sa ies din impas :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu imi dau seama ca e cosmar, dar imi place sa gasesc rezolvarea.. sa ies din impas :haha:

nu cred ca toate cosmaruruile sunt asa rezolvabile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cred ca toate cosmaruruile sunt asa rezolvabile

 

la mine da.. mereu gasesc rezolvarea :haha: .. defapt imi place sa-mi infrunt temerile... chiar si daca e un urs vorbitor care-mi zice "Ma crezi asa prost sa nu stiu deschide o usa?" si care vrea sa ma omoare .. sau un bob de mazare care vrea sa ajunga in gura mea :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut la toata lumea ..aseara inainte sa ma culc am setat ceasul sa ma trezeasca la 9 30 din greseala pura ..caci eu vroiam sa il pun sa ma trezeasca la 9 29 . A doua zi dimineata ..m-am trezit cu un minut inainte caci la 9 30 trb sa sune ..am oprit alarma dinainte si am ramas uimit ..cum este posibil asa ceva ? sa te scoli cand vrei ?? exista vreun ceas si nu stiu eu ? despre ce e vorba ? Mi s-a mai intamplat asta de cateva ori pana acu :cheer: chiar de multe..dar nu am bagat-o in seama..

Se poate sa te "setezi"...

Omul e un calculator. Daca e programat, subconstientul raspunde prompt. Exista insa niste ierarhii. De ex daca te culci dupa 2 zile de nesomn...nu stiu daca mai merge ceasul ala intern cum trebuie... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate sa te "setezi"...

Omul e un calculator. Daca e programat, subconstientul raspunde prompt. Exista insa niste ierarhii. De ex daca te culci dupa 2 zile de nesomn...nu stiu daca mai merge ceasul ala intern cum trebuie... :spiteful:

La mine a mers...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×