Sari la conținut
Forum Roportal
mora35

Ateii si agnosticii!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

uite vezi? cand incerci sa te iei de mora poti sa faci pe baiatul destept...cand incerci in mod total neconvingator sa latri la mine...de ce nu reusesti sa fi decat patetic si total neoriginal ? :lol2:

e tendinta tuturor oamenilor de genul asta... nu sunteti in stare sa taceti cand va faceti de rahat. si atunci va place sa plonjati din ce in ce mai adanc in el. eu zic sa deschizi un topic pe tema asta, si sa-mi explici cu un aer semidoct de unde tendintele astea :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El nu are spatiu sa se desfasoare, nici timp si in generai lii e cam lene... Probabil ca are acasa un Punct, ca animal de compaine, pe care si-l plimba prin tot felul de Locuri Geometrice...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uite vezi? cand incerci sa te iei de mora poti sa faci pe baiatul destept...cand incerci in mod total neconvingator sa latri la mine...de ce nu reusesti sa fi decat patetic si total neoriginal ? :D

e tendinta tuturor oamenilor de genul asta... nu sunteti in stare sa taceti cand va faceti de rahat. si atunci va place sa plonjati din ce in ce mai adanc in el. eu zic sa deschizi un topic pe tema asta, si sa-mi explici cu un aer semidoct de unde tendintele astea :)

 

Sa recapitulam:

 

1. N-ai contribuit cu nimic la topicul asta.

2. Mi-ai facut o observatie complet off topic, pentru simplul fapt ca ti-a placut un film de toata jena si mie nu.

3. Te spargi in glume "sexuale" cand ti-ai pus un user feminin, de mascul ce esti.

4. Nu ai nici macar capacitatea de a da un copy-paste si de a cita corect pe cineva cand raspunzi.

5. Stai prost cu gramatica si as adauga cu punctuatia (uita-te la varza de mai sus).

 

[edit: limbaj agresiv] :doh: :lol2:

 

El nu are spatiu sa se desfasoare, nici timp si in generai lii e cam lene... Probabil ca are acasa un Punct, ca animal de compaine, pe care si-l plimba prin tot felul de Locuri Geometrice...

 

Un alt savant al cuvantului scris :) Si un alt barbat efeminat. Ia si tu un ignore, dragutza, ia-o de manuta pe Estela si trageti o tura pe la coafor. Doar e weekend. :)

Editat de fitzroy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si un alt barbat efeminat.

====================

 

Hahaa!!! Ia te uita unde poate ajunge omul cu deductia. Bravos! Mai bine mai stam la o parola, ca tot e weekend. Spatiu avem, subiecte garla, voie buna sa fie :lol2: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fitzosule, lasa mai baiatule, nu te mai consuma atat. nu e nici o problema sa te ascunzi de adevaratele-ti probleme si cautari in spatele unor sterilitati ca tot ce ai spus mai sus ... dar macar arata originalitate! . Ti-am spus ca de indoiesti de propria-ti masculinitate, se pare ca ti s-a parut ceva atat de amuzant ca ai sarit calare pe idee. Amu mai ai putin si o impuiezi peste tot in jurul tau .. Si doar ti-am atras atentia asupra greselii pe care tu, si cei din specia ta o faceti: va da omul cu o lopatica de rahat peste bot, si in loc sa va stergeti civilizat, ii luati galeata din mana si v-o puneti in cap :lol2: ntz ntz ntz.

se poate? ce ar spune prietenii tai cinefili de asemenea comportament? :doh: daca nu te mai iau cu ei la film? :)

iti mai spun ca la prosti, pana intelegi...treaba ca tu vezi in "estel" ceva efeminat, apai asta spune cum ca nu ti-ai facut toate temele , ocupat fiind sa faci pe desteptul :). Intreaba-i pe prietenii tai cinefili, poate ei au alta parere. Dar pana la urma cine sunt eu sa-ti refuz alinarea gandului ca nu esti eroul lui Malot? :).Daca asta iti face bine mai iau de mana cu pixelut si ne punem tricouri cu tine uitandu-te atent la ce ai intre picioare, si te decretam idolul nostru :D

Cand iti dai cu parerea despre un film, invata sa-ti dai cu parerea proprie. In timp asta iti va forma un caracter mai puternic, mai sigur pe el. altfel o sa continui sa faci spume la gura, si nici macar nu se va gasi prin preajma cineva sa te ia si sa te foloseasca spalandu-se la *** cu tine :yahoo:

pai...nu-i pacat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si un alt barbat efeminat.

======================

 

Hahahahaaaaaa!!!!!!!!!!

 

Man, cred ca sunt de doua ori mai inalt ca tine, am 108 kilo, ceafa groasa de partizan, parul scurt si o privire care nu prevesteste nimic bun daca o intalnesti.

 

Daca asa arata o femeie... s-avem pardon. :lol2:

Editat de Pixelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa recapitulam:1. N-ai contribuit cu nimic la topicul asta.2. Mi-ai facut o observatie complet off topic, pentru simplul fapt ca ti-a placut un film de toata jena si mie nu.3. Te spargi in glume "sexuale" cand ti-ai pus un user feminin, de mascul ce esti. 4. Nu ai nici macar capacitatea de a da un copy-paste si de a cita corect pe cineva cand raspunzi.5. Stai prost cu gramatica si as adauga cu punctuatia (uita-te la varza de mai sus). [edit: limbaj agresiv] :crazy: :victory:Un alt savant al cuvantului scris :D Si un alt barbat efeminat. Ia si tu un ignore, dragutza, ia-o de manuta pe Estela si trageti o tura pe la coafor. Doar e weekend. :doh:
Cred ca daca ne-ai pune pe toti pe ignore si sa ne scutesti de pretiozitatile tale ar fi mai placut pentru noi ,muritorii de rand.
Si un alt barbat efeminat.======================Hahahahaaaaaa!!!!!!!!!!Man, cred ca sunt de doua ori mai inalt ca tine, am 108 kilo, ceafa groasa de partizan, parul scurt si o privire care nu prevesteste nimic bun daca o intalnesti.Daca asa arata o femeie... s-avem pardon. ;)
Si mie imi face impresia ca Fritzy e un tip impotent spiritual.Si nu numai :doh: Editat de mora35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga mea, dar tu de fapt ce doresti? Ca pana acum nu ai facut decat sa jignesti pe toti cei care au alta parere decat tine, sa cauti cearta cu lumanarea, spui ca vrei sa comunici dar noua nu ai sa ne spui decat jigniri si păsărele foarte vagi si neclare din capul tau legate de notiunea de dumnezeu, sensul vietii si credinta, si nici pe alea nu stii sa le exprimi inteligibil.... eu zic sa iti aduni gandurile, pune-ti ideile in ordine, renunta la tonul asta artagos si dupa aia pune mana pe tastatura ca sa avem ce discuta.

Si vad ca in continuare jignesti. De ce nu te limitezi sa vorbesti pe tema topicului, in loc sa instigi la cearta? Asta dovedeste inca o data ca intentiile tale nu sunt nici pe departe de a comunica sau a afla alte pareri, ci doar de a improsca cu noroi interlocutorii care au alta parere decat tine. Eu cred ca cel mai bine ar fi ca acest topic sa fie inchis.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×