Sari la conținut
Forum Roportal
mora35

Ateii si agnosticii!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si vad ca in continuare jignesti. De ce nu te limitezi sa vorbesti pe tema topicului, in loc sa instigi la cearta? Asta dovedeste inca o data ca intentiile tale nu sunt nici pe departe de a comunica sau a afla alte pareri, ci doar de a improsca cu noroi interlocutorii care au alta parere decat tine. Eu cred ca cel mai bine ar fi ca acest topic sa fie inchis.

Cine te-a intrebat ce crezi?Ai spus ca esti atee deci nu crezi nimicBa de fapt eu cred ca esti invidioasa.Toate topicurile tale cumulate postare cu postare nu fac cat asta singur.Te ucide invidia?Ai spus ca pleci.De aceea ti-am urat drum bun.Vad ca nu esti nici macar consecventa propiilor ganduri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine te-a intrebat ce crezi?Ai spus ca esti atee deci nu crezi nimicBa de fapt eu cred ca esti invidioasa.Toate topicurile tale cumulate postare cu postare nu fac cat asta singur.Te ucide invidia?Ai spus ca pleci.De aceea ti-am urat drum bun.Vad ca nu esti nici macar consecventa propiilor ganduri.

Fetito, tu esti bolnava de agresivitate, sau ce ai? Eu m-am adresat calm si cu o invitatie la pace si dialog. Unde am zis ca sunt atee? Te tog sa ma citezi unde am scris ca nu cred ca Dumnezeu exista, sau ca sunt atee, pentru ca minti cu nerusinare numai ca sa ai motiv sa ma insulti. Unde am zis ca plec? Cred ca aberezi la greu. Ia citeaza-mi postul unde am zis ca plec. Unde mi-ai urat drum bun? Mie?

Ia un rudotel, calmeaza-te, si citeste din nou tot ce s-a postat, si vezi ca ai sarit degaba de cur in sus. Eu doar am incercat sa readuc topicul la linia de plutire, rugand lumea sa nu se mai insulte, dar se pare ca iti saboteziu singura topicul... sau poate ca nu, si asta era intentia ta de la bun inceput, sa starnesti certuri si sa aduci jigniri.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si un alt barbat efeminat.

======================

 

Hahahahaaaaaa!!!!!!!!!!

 

Man, cred ca sunt de doua ori mai inalt ca tine, am 108 kilo, ceafa groasa de partizan, parul scurt si o privire care nu prevesteste nimic bun daca o intalnesti.

 

Daca asa arata o femeie... s-avem pardon. :doh:

Well, despre faptul că eşti de două ori mai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De inalt as zice ca nu sunt asa de inalt, dar gras sunt. Ai ceva impotriva supraponderalilor? Ia vezi! Asta e rasism! :D

 

Just joking :crazy:

 

Si sunt fioros doar cand ma suprara cineva, in rest am o privire blanda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetito, tu esti bolnava de agresivitate, sau ce ai? Eu m-am adresat calm si cu o invitatie la pace si dialog. Unde am zis ca sunt atee? Te tog sa ma citezi unde am scris ca nu cred ca Dumnezeu exista, sau ca sunt atee, pentru ca minti cu nerusinare numai ca sa ai motiv sa ma insulti. Unde am zis ca plec? Cred ca aberezi la greu. Ia citeaza-mi postul unde am zis ca plec. Unde mi-ai urat drum bun? Mie?

Ia un rudotel, calmeaza-te, si citeste din nou tot ce s-a postat, si vezi ca ai sarit degaba de cur in sus. Eu doar am incercat sa readuc topicul la linia de plutire, rugand lumea sa nu se mai insulte, dar se pare ca iti saboteziu singura topicul... sau poate ca nu, si asta era intentia ta de la bun inceput, sa starnesti certuri si sa aduci jigniri.

Realitatea e ca te omoara invidia.Inca mai esti si ipocrita.Ai zis ca ar trebui inchis topicul.Pentru ce?Ca tu nu ai atatea postari si nici nu vei avea vreodata.Du-te cu ipocrizia ta pe alte topice.Apropos de linkul pe care il porti.Stii ca in lume mor ZILNIC 25000 de copii de foame?Pe aceia de ce nu ii ajuti?Si sunt sanatosi cu totii doar ca nu au ce manca.Si in Romania sunt zeci de mii fara mancare si fara haine.Dar aceia nu sunt mediatizati.De aceia nu se intereseaza aproape nimeni.Ca si Becali.Ajuta pe amarati doar sa vada prostimea si sa-l voteze masiv.Pomana se face pe ascuns nu in vazul tuturor.Dar atunci nu ar stii nimeni nu-i asa?Si nu ar mai avea rostul fatarnicia ta cu ajutorarea amaratilor.Uita-te in jurul tau si vei vedea cati copii amarati te privesc .Pe aceia sa ii ajuti.Esti ca penibilii de pe acasa care pledeaza pentru ajutorarea unuia si altuia insa omit faptul ca alte mii nu au avut posibilitatea sa fie mediatizati de cineva sau prin cineva.

Editat de mora35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai...voi numa buni crestini nu pareti :crazy: pixelut sperie doar cu privirea, iar mora este de o agresivitate demna de o epoca mai intunecata a istoriei romaniei :doh:. mora, nici tu nu ti-ai facut bine lectiile... se spune:" enki, simt in tine pacatul invidiei ce te mistuie. nu e bine!! uite, imi intorc si celalalt obraz . da-mi o palma! si inca una! si inca una! pana te simti eliberata de uraciunea acestui sentiment..." eeee? vezi? uite cum ai straluci daca ai spune asta....:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Realitatea e ca te omoara invidia.Inca mai esti si ipocrita.Ai zis ca ar trebui inchis topicul.Pentru ce?Ca tu nu ai atatea postari si nici nu vei avea vreodata.Du-te cu ipocrizia ta pe alte topice.Apropos de linkul pe care il porti.Stii ca in lume mor ZILNIC 25000 de copii de foame?Pe aceia de ce nu ii ajuti?Si sunt sanatosi cu totii doar ca nu au ce manca.

Din ce balamuc ai scapat isterico? Am zis c ar trebui inchis topicul pentru ca nu se mai discuta pe tema ci s-a ajuns la jigniri si atacuri personale. Invidioasa pe cine? Ce postari nu am? Atatea postari cat cine? Vezi ca nu mai esti coerenta de mult.

Si pentru faptul ca te-ai legat de linkul meu cu ajutorul umanitar pentru Sonia te bag in [edit: se subintelege].

Editat de Fr0z3nasic3
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din ce balamuc ai scapat isterico? Am zis c ar trebui inchis topicul pentru ca nu se mai discuta pe tema ci s-a ajuns la jigniri si atacuri personale. Invidioasa pe cine? Ce postari nu am? Atatea postari cat cine? Vezi ca nu mai esti coerenta de mult.

Si pentru faptul ca te-ai legat de linkul meu cu ajutorul umanitar pentru Sonia te bag in pizda ma-tii.

Ti-e nepoata sau ce iti e?Ca altfel nu ai face pe milostiva.IPOCRIZIA transpira la fiecare gest al tau.Fatarnicii sunt cam prosti.Au impresia ca doar fata prezentata o vad ceilalti.Lipsa de credinta se vede prin gestul tau.Unul iti e aproape insa ceilalti nu au importanta ca nu sunt de-ai tai.

Editat de mora35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti-e nepoata sau ce iti e?Ca altfel nu ai face pe milostiva.IPOCRIZIA transpira la fiecare gest al tau.Fatarnicii sunt cam prosti.Au impresia ca doar fata prezentata o vad ceilalti.Lipsa de credinta se vede prin gestul tau.Unul iti e aproape insa ceilalti nu au importanta ca nu sunt de-ai tai.

Nu draga, nu am vazut-o in viata mea. Dar ma gandesc in fiecare zi la ea. Nu ca ai putea intelege un astfel de sentiment cu caratecterul tau imputit si cu mintea ta isterizata.

Estel, ma bucur ca te amuzi. Si eu am ras cu lacrimi mai demult cand i-ai dat niste replici lui Soimos pe unul dintre topicurile de la Religie... erai cu o alta identitate atunci. :crazy:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×