Sari la conținut
Forum Roportal
tudorel666

Este saracul cu duhul un soi de prost irecuperabil ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ai monopol si copyright cu derogare de la "etajul superior" sa dai numai tu citate ?

Nu, ma. Da si tu, daca ai proba la ce prostii afirmi. Dar asta e! Nu ai, ca vorbesti de la tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu cum iti iubesti aproapele? Asa, mistic, telekinetic, te concentrezi tu si il iubesti, sau cum?

 

fizic, dom'ne n-auzi, vrei webcam ???? esti voyerist ????

 

 

mihaita ,

nu :hi: e diferent intre dragoste si iubire 8)

multa iubire

 

la mine nu e. ;) e diferenta doar de pret, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu cum iti iubesti aproapele? Asa, mistic, telekinetic, te concentrezi tu si il iubesti, sau cum?
suntem la topicul analiza lui listener? ca sa stiu :hi: iti raspund cind imi spui DACA ESTI ALES SAU NU? 8) multa iubire
fizic, dom'ne n-auzi, vrei webcam ???? esti voyerist ????la mine nu e. ;) e diferenta doar de pret, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, ma. Da si tu, daca ai proba la ce prostii afirmi. Dar asta e! Nu ai, ca vorbesti de la tine.

ete ca mi-e greu sa ma duc la bibleonlinedotcom si sa dau cu copy paste de sa ma doara buricele destelor de at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, ma. Da si tu, daca ai proba la ce prostii afirmi. Dar asta e! Nu ai, ca vorbesti de la tine.

unul care afirma prostii e si prost cumva? ;)

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
suntem la topicul analiza lui listener? ca sa stiu ;)

Pai, tot ii dai ca tu ai fapte si ca-ti iubesti aproapele............. Maaaaaaaaa, sa nu fii d-ala, acceptatu' de societate ca STIL DE VIATA DIFERIT!!!!!!!!!!

Esti? Huh?

 

Daca nu, atunci cum iti manifesti tu iubirea, huh? Iti iubesti nevasta familia si copiii? Sau.........marog, pe cine altcineva oi mai iubi tu.......nu vreau neaparat detalii.........he, he.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai, tot ii dai ca tu ai fapte si ca-ti iubesti aproapele............. Maaaaaaaaa, sa nu fii d-ala, acceptatu' de societate ca STIL DE VIATA DIFERIT!!!!!!!!!!Esti? Huh? Daca nu, atunci cum iti manifesti tu iubirea, huh? Iti iubesti nevasta familia si copiii? Sau.........marog, pe cine altcineva oi mai iubi tu.......nu vreau neaparat detalii.........he, he.
1.daca ai fi citit pe topicul cu de aia" ai fi stiu ca nu :jester:2.daca ai fi citi pe topicul cu iubire ce spun- iara nu ai fi intrebat ce e iubirea ;) 3 concluziile tale sunt nefondatemulta iubireps.... ESTI ALES SAU NU? :hi: dupa ce raspunzi poate iti voi raspunde la alte intrebari despre listener- decisuntem off topic demult 8) multa iubire
Pai, tot ii dai ca tu ai fapte si ca-ti iubesti aproapele............. Maaaaaaaaa, sa nu fii d-ala, acceptatu' de societate ca STIL DE VIATA DIFERIT!!!!!!!!!!Esti? Huh? Daca nu, atunci cum iti manifesti tu iubirea, huh? Iti iubesti nevasta familia si copiii? Sau.........marog, pe cine altcineva oi mai iubi tu.......nu vreau neaparat detalii.........he, he.
iara o iei pe aratura.... :) multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.daca ai fi citit pe topicul cu de aia" ai fi stiu ca nu :jester:2.daca ai fi citi pe topicul cu iubire ce spun- iara nu ai fi intrebat ce e iubirea ;) 3 concluziile tale sunt nefondatemulta iubireps.... ESTI ALES SAU NU? :hi: dupa ce raspunzi poate iti voi raspunde la alte intrebari despre listener- decisuntem off topic demult 8) multa iubireiara o iei pe aratura.... :) multa iubire

Ma, numai sa nu ma iubesti si pe mine, te rog!!!!!!!!!! Poti sa faci asta pt mine, nu?

 

Personal, putin ma intereseaza cum iubesti tu sau daca iubesti sau nu. Are cine sa te judece. Eu pot doar sa-ti prezint ce scrie despre una si alta in Biblie. Ce faci tu in pat si la tine acasa...........e treaba ta.

Editat de zexelica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×